fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

Telefon

+48 662 936 937

  • Home
  • Rozwiązania z segmentu budowlanego na miarę Twoich potrzeb!
okna TotalGlass

Rozwiązania z segmentu budowlanego na miarę Twoich potrzeb!

5 października 2021 adameczek 0 Comments

Produkcja okien i drzwi to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się sekcji segmentu budowlanego. Stanowią one podstawowy element każdego budynku i mają służyć przez wiele lat.

Dlatego przy zakupie odpowiedniej stolarki okiennej i drzwiowej warto zwrócić uwagę na jakość wykonania i zastosowanych materiałów, funkcjonalność, trwałość oraz doskonałą izolację cieplną i akustyczną. Kolejną istotną kwestią jest ich montaż, a także dobór odpowiednich rozwiązań m.in. zapobiegającym nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, tj. żaluzji, rolet, markiz, czy pergoli. Obok okien i drzwi niezwykle ważnym elementem budynku, pomieszczenia są podłogi, schody, elewacje, a dla wielu osób również instalacje alarmowe i systemy inteligentne. Decydując się na takie rozwiązania w swoim domu, warto skorzystać z kompleksowych usług jednej firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku.

Adameczek- firma z renomą i wieloletnim doświadczeniem

Adameczek to firma, która od wielu lat zaopatruje Klientów w najwyższej jakości produkty i innowacyjne rozwiązania, w tym w okna (aluminiowe, z obudową szklaną, drewniane, tarasowe, wielkogabarytowe, panoramiczne, horyzontalne), drzwi (wewnętrzne i zewnętrzne), systemy zaciemnień przeciwsłonecznych (żaluzje, rolety, markizy, pergole), bramy, schody, parkiety, elewacje. Projektuje i wykonuje instalacje alarmowe, systemy inteligentne, a także ogrody zimowe. Wykwalifikowany zespół pomaga w doborze odpowiedniego asortymentu, przeprowadza przez proces współpracy z architektami oraz dba o rzetelne wykonawstwo.

Przedstawiciel renomowanych firm Centor i PINUS

Firma Adameczek współpracuje z renomowanymi producentami na rynku stolarki drewnianej, aluminiowej i PVC. Została wybrana jako pierwszy przedstawiciel i technik Centor w Polsce, zajmujący się sprzedażą, montażem drzwi i ich naprawą. Adameczek ma również zaszczyt być przedstawicielem firmy PINUS (producenta okien drewnianych, ogrodów zimowych, Totalglass i drzwi). W ramach współpracy z tymi cenionymi producentami stolarki budowlanej zajmuje się sprzedażą produktów, rozwiązań innowacyjncyh i ich montażem, zdobyła wieloletnie doświadczenie montażowe, a także cieszy się ogromnym uznaniem na tle wszystkich partnerów.

Okna drewniane w okładzinie szklanej

Jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań w nowoczesnej architekturze, które oferuje firma Adameczek, są drewniane okna w okładzinie szklanej w innowacyjnym systemie TotalGlass firmy Pinus. Okna te zupełnie odmieniły oblicze współczesnej stolarki okiennej. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii tworzą we wnętrzu ciepły nastrój i niesamowitą atmosferę, za co odpowiedzialne są ponadczasowe drewniane ramy i skrzydła. Natomiast dzięki szklanym taflom, którymi pokryte są w całości, z zewnątrz prezentują się modernistycznie i niezwykle elegancko. Od zewnętrznej strony okna i drzwi systemu TotalGlass połączone są ze sobą w wielu różnych konfiguracjach, tworząc wspaniałą kombinację nowoczesności i tradycji. Ten system wykonany został z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a także umożliwia tworzenie awangardowych projektów architektonicznych. Okna Pinus TotalGlass spełniają wszystkie możliwe założenia energooszczędnego budownictwa. Dzięki takiej technologii można stworzyć wiele aranżacji. Klient ma do wyboru konstrukcje przesuwne, stałe lub uchylne.

Okna aluminiowe

Warto również wspomnieć o oknach aluminiowych, które cechują się wyjątkowym designem i oszczędnością pod względem ekologicznym i ekonomicznym. Aluminium to nowoczesny materiał, który charakteryzuje się wysokimi walorami izolacyjnymi na działanie powietrza i światła, a przy tym doskonale wpisuje się w aktualne trendy budownictwa przyjaznego środowisku. Profile aluminiowe użytkowane w budowie okien wyróżniają się bogatymi i estetycznymi kolorami, dzięki czemu można idealnie dopasować je do wystroju wewnętrznego oraz elementów otoczenia zewnętrznego i elewacji domu. W ofercie firmy Adameczek dostępne są wszystkie kolory palety RAL, ATEC oraz powłoki drewnopodobne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności i oferty firmy Adameczek? Zapraszamy do kontaktu

Managed with love by dominikagadomska.pl