fbpx

Telefon

+48 662 936 937

Okna panoramiczne

insert image

Okna panoramiczne to obszerne przeszklenia, dzięki którym możemy cieszyć się niezakłóconym widokiem z niemal każdego obiektu. Obecna technologia produkcji przeszkleń pozwala na realizację coraz śmielszych wizji architektonicznych, w rezultacie czego szerokie i przestronne okna panoramiczne coraz częściej możemy spotkać w biurowcach, apartamentowcach oraz domach jednorodzinnych.

okna panoramiczneZe względu na sposób otwierania okna panoramiczne dzieli się na:

  • stałe (tzw. fixy) bez możliwości otwarcia – tego typu okna panoramiczne służą do tworzenia szklanych ścian, które można dodatkowo wzbogacić komponentami przesuwnymi tworząc przeszklone wyjście na balkon lub taras,
  • uchylno-rozwierane – tego typu okna panoramiczne pod względem użytkowym praktycznie niczym nie różnią się od tradycyjnych drzwi balkonowych, ich zaletą jest natomiast możliwość tworzenia dużych przeszkleń w bryle budynku przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów uzyskania szklanej ściany,
  • przesuwane – tego typu okna panoramiczne to najbardziej efektowny i komfortowy system przeszkleń wielkogabarytowych, dzięki któremu możemy cieszyć się pięknym widokiem za oknem, jednocześnie w każdej w chwili korzystając z możliwości wyjścia na zewnątrz

Okna panoramiczne przesuwane

Ze względu na wysoki komfort użytkowy towarzyszący estetyce przeszklenia okna panoramiczne przesuwane cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród inwestorów, zwłaszcza w przypadku obiektów, w których okna mogą być taktowane jako wyjście na balkon lub taras. Okna przesuwane są dostępne w kilku systemach, do najpopularniejszych należą:

  • HST – okna przesuwane wykorzystujące mechanizm podnoszono-przesuwany,
  • PSK – okna przesuwane wykorzystujące mechanizm uchylno-przesuwany.

Okna panoramiczne – Warszawa – województwo mazowieckie

Jako znany i ceniony dostawca systemów okiennych naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości okna panoramiczne markowych producentów. W asortymencie posiadamy szeroki wybór rozwiązań dedykowanych do montażu w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także w obiektach usługowych. Oferowane okna panoramiczne są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na bezkompromisowy dobór kolorystyki systemu do estetyki obiektu.

Klientów poszukujących okien panoramicznych lub dużych przeszkleń dedykowanych dla budownictwa mieszkalnego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dostępne modele i pokażemy, jak prezentują się one w bryle budynku. Posiadamy szeroki wybór okien panoramicznych i okien wielkogabarytowych, pośród których z pewnością znajdziecie Państwo rozwiązanie, które wpisze się w Państwa potrzeby i oczekiwania.

Okno panoramiczne, przesuwne tarasowe – Warszawa

Okno przesuwne tarasowe zapewnia komfortowe wyjście z salonu lub sypialni na taras, ładny widok na przydomowy ogródek, oświetlenie pomieszczenia, wprowadza nieziemski klimat w domu oraz gwarantuje wysoki komfort użytkowania. W ostatnim czasie tego typu przeszklenia są bardzo modne i chętnie wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych i apartamentowców. Nic dziwnego, gdyż taras to drugi salon i jednocześnie miejsce letniego wypoczynku i dobrze, by był doskonale skomunikowany z pomieszczeniami domowymi. Wybór okna tarasowego zależy od wielkości i charakteru pomieszczenia, a także od planów jego umeblowania. Montaż okna tarasowego wymaga ogromnej precyzji, a także solidnego podparcia na całej długości dolnej ramy. Jest to konieczne, gdyż zapobiega jej wyginaniu się podczas użytkowania. Brak właściwego podparcia może wpływać na przemarzanie dolnych części ościeżnicy. Najczęściej montażyści wykonują podmurowanie na całej długości lub stosują systemowy profil bazowy, gwarantujący odpowiednią izolację. Okno tarasowe najczęściej montowane jest w salonach lub w pomieszczeniach pełniących funkcję salonu, znajdujących się tuż przy tarasie. Warto w nie zainwestować, gdy nie chcemy, żeby skrzydła okienne w trakcie otwierania szarpały zasłony lub firanki, a także wtedy, gdy chcemy postawić meble blisko okien. Szukasz stylowego i nowoczesnego okna przesuwnego na taras?

Oferujemy nowoczesne okna tarasowe przesuwne, które wprowadzą luksus i nowoczesność do Twojego domu, a dzięki znakomitemu systemowi ograniczą również straty ciepła i utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniach. Pozwolą Ci oszczędzić na wydatkach związanych z oświetleniem i podgrzewaniem pokoju. Ponadto optycznie powiększą przestrzeń i otworzą wnętrza na bliski kontakt z przyrodą, zapewnią bezpieczne i komfortowe użytkowanie, a także będą stanowiły element dekoracyjny architektury zewnętrznej oraz aranżacji wnętrza. Dysponujemy produktami o różnych parametrach, wielkościach, stylach wykończenia i kolorystyce, dzięki czemu można idealnie dopasować je do projektu aranżacji. Zapraszamy do składania zamówień.

Managed with love by dominikagadomska.pl