fbpx

Okna horyzontalne

insert image

Okna horyzontalne cieszą się rosnącą popularnością wśród właścicieli domów jednorodzinnych i obiektów mieszkalnych na wynajem. Wąskie, podłużne przeszklenia doskonale komponują się w bryle nowoczesnego budynku, jednocześnie wzbogacając estetykę wnętrza i pozwalając na podziwianie widoku za oknem podczas wykonywania codziennych czynności. Ze względu na swój design okna horyzontalne są szczególnie chętnie montowane w kuchniach, w których stanowią integralny element zabudowy meblowej. 

Rodzaje okien horyzontalnych 

okna horyzontalneProducenci okien horyzontalnych oferują nam szeroki wybór rozwiązań różniących się od siebie przede wszystkim pod względem sposobu otwierania okna. Standardowe okna horyzontalne to modele, w których skrzydła otwierają się w całości poziomo lub pionowo. W niektórych modelach dodatkowo zastosowano możliwość uchyłu, co pozwala na wygodne wietrzenie pomieszczeń. Coraz częściej w ofercie producentów okien horyzontalnych można spotkać również modele przesuwane. Stanowią one najlepsze rozwiązanie ze względu na estetykę i wygodę użytkowania – po otwarciu okna skrzydło nie zajmuje miejsca wewnątrz i nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności, co jest szczególnie istotne m.in. w kuchni czy łazience. W łazienkach okna horyzontalne doskonale sprawdzają się do wietrzenia i doświetlania pomieszczeń, a usytułowane odpowiednio wysoko w bryle budynku zapewniają niezbędną prywatność. Dostępne są również okna horyzontalne typu fasadowego. Są to systemy nieotwierane, które pełnią przede wszystkim rolę estetyczną, podkreślając nowoczesny design pomieszczenia i otwierając je na widoki na zewnątrz.

Okna horyzontalne – Warszawa – województwo mazowieckie 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy Państwu szeroki wybór okien horyzontalnych rozwieranych, rozwierno-uchylnych i przesuwanych, a także systemów fasadowych przeznaczonych do celów dekoracyjnych. W asortymencie posiadamy systemy znanych i cenionych producentów stolarki okiennej, co przekłada się na wysoką jakość i funkcjonalność oferowanych przeszkleń horyzontalnych. Nasze okna doskonale wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając maksimum wygody użytkowania w połączeniu z wysoką estetyką samego systemu. Systemy są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na ich dobór adekwatnie do elewacji domu lub innych elementów wykończeniowych.

Klientów zainteresowanych montażem okien horyzontalnych w swojej nieruchomości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dostępne modele, a w razie potrzeby zaproponujemy okna horyzontalne na zamówienie. W naszej ofercie mamy również okna panoramiczne.

Managed with love by dominikagadomska.pl