fbpx

Rolety do ogrodów zimowych

insert image

Ogrody zimowe to coraz popularniejsze rozwiązanie, na które decydują się właściciele domów jednorodzinnych. Mogą służyć do przechowywania roślin lub być zaaranżowane na strefę wypoczynkową. To także doskonały sposób, aby zwiększyć powierzchnię mieszkaniową, gdyż z takiej oranżerii można korzystać cały rok. Najważniejszą cechą konstrukcji są duże przeszklenia na dachu oraz ścianach bocznych. Dla poprawy komfortu użytkowego warto zainwestować w rolety do ogrodów zimowych, które pozwolą na optymalizację warunków panujących wewnątrz konstrukcji.

Rolety do ogrodów zimowych – funkcjonalne i nowoczesne

rolety do ogrodów zimowychPrzeszklona oranżeria zaaranżowana na przydomową strefę relaksu to doskonałe rozwiązanie, aby w chłodniejsze dni obcować z naturą. Taka konstrukcja może być jednak dość problematyczna podczas upałów, gdy temperatura wewnątrz może być dość wysoka. Rolety do ogrodów zimowych rozwiązują ten problem, gdyż za ich pomocą można ograniczyć dostęp do promieni słonecznych i zapewnić sobie przyjemne zacienienie. Ich budowa pozwala na regulowanie położenia lameli i ustawienie ich w sposób dostosowany do panującej aury. Dlaczego warto zdecydować się na montaż rolet do ogrodów zimowych?

  • zwiększają funkcjonalność całej konstrukcji,
  • poprawiają komfort korzystania z oranżerii,
  • umożliwiają kontrolowanie ilości promieni słonecznych wpadających do środka,
  • stanowią ochronę przed upałami i niskimi temperaturami,
  • są dodatkowym elementem dekoracyjnym.

Oferujemy rolety do ogrodów zimowych, które wyposażone są w zautomatyzowany system sterowania. Dzięki temu możliwe jest kontrolowanie za pomocą pilota lub przycisku położenia lamel, aby stworzyć wewnątrz optymalne warunki do wypoczynku.

Nowoczesne rolety do ogrodów zimowych Adameczek Warszawa

Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie Państwu zaproponować nowoczesne rozwiązania zgodne indywidualnymi oczekiwaniami. W sprzedaży mamy rolety do ogrodów zimowych o różnych parametrach technicznych oraz kolorystyce, co pozwala na dopasowanie produktów do stylu zewnętrznej architektury budynku.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. W naszej ofercie mamy również rolety solarne.

Dlaczego warto zdecydować się na rolety do ogrodów zimowych ?

Ogród zimowy to marzenie nie jednego posiadacza domku jednorodzinnego. Stanowi estetyczną przestrzeń, która pozwala cieszyć się namiastką lata nawet w mroźne, zimowe dni. To ogromna atrakcja nie tylko dla domowników, ale również bliskich, przyjaciół i gości.  Zimowy ogród znacznie powiększa powierzchnię użytkową domu, poprawia mikroklimat panujący w domu, a także całościowy bilans cieplny budynku. Znacznie przyczynia się do ustabilizowania wilgotności powietrza w środku budynku wraz z jego natlenieniem. W ogrodzie zimowym można hodować bardzo wiele gatunków roślin, nawet tych egzotycznych, które mają pozytywny wpływ na organizm i psychikę człowieka. Jednym z jego istotnych elementów są rolety. Rolety do ogrodów zimowych wyglądają nie tylko efektownie i estetycznie, ale są przede wszystkim bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Pomagają ograniczyć przedostawanie się promieni słonecznych do wewnątrz oraz nadmierne nagrzewanie pomieszczenia. Ich konstrukcja pozwala na regulowanie położenia lameli oraz ustawienie ich w idealny sposób, adekwatnie do panującej aury. Ponadto: zdecydowanie zwiększają funkcjonalność całej konstrukcji, poprawiają komfort użytkowania oranżerii, stanowią ochronę przed upałami i niskimi temperaturami, stanowią  dodatkowy element dekoracyjny. Poszukujesz efektownych, praktycznych i niedrogich rolet do ogrodów zimowych? Koniecznie sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Dysponujemy roletami do ogrodów zimowych, które są wyposażone w zautomatyzowany system sterowania. Można je kontrolować za pomocą pilota i przycisku położenia lamel, w celu stworzenia optymalnych warunków do wypoczynku. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu możemy zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania, zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami. Oferujemy rolety do ogrodów zimowych o różnych parametrach technicznych i różnej kolorystyce. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Managed with love by dominikagadomska.pl