fbpx

Telefon

+48 662 936 937

Drzwi wejściowe Pirnar klasy PREMIUM

insert image

Najmocniejsza na świecie konstrukcja drzwi wejściowych

Konstrukcja jest kluczowym elementem drzwi wejściowych najwyższej jakości. CarbonCore (rdzeń węglowy) to jedyny na świecie patent, w którym wykorzystano karbonową strukturę specjalnie do drzwi wejściowych. Włókno węglowe, będące niezwykle lekkie, sztywne i kilkakrotnie mocniejsze od stali, zapobiega wypaczaniu drzwi pod wpływem intensywnego słońca lub surowych zim. Dzięki CarbonCore montaż drzwi staje się prostszy, zmniejsza się ryzyko uszkodzeń podczas transportu i instalacji, ogranicza się wpływ warunków atmosferycznych, a proces produkcji zostaje skrócony.

Argumenty za drzwiami PIRNAR

Profil CarbonCore

rdzeń wykonany z włókna węglowego, które jest lekkie i sztywne

Magnet WeatherSeal

to najbardziej innowacyjny rodzaj uszczelnienie, sześć razy skuteczniejszy niż konwencjonalne rodzaje uszczelnienia

Pochwyt OneTouch

to pierwszy na rynku automatycznie wysuwany pochwyt. z automatycznie regulowanym oświetleniem

Gabaryty

do 3000 mm wysokości i 1300 mm szerokości skrzydła objętych gwarancją producenta

Dzrwi aluminiowe Pirnar – Imponująca doskonałość

Pirnar jest wiodącym na świecie producentem drzwi zewnętrznych. Firma o globalnym zasięgu z 50-letnią tradycją i rozległą siecią partnerów na 30 rynkach na całym świecie. Celem PIRNAR jest budowanie najlepszych drzwi wejściowych na świecie.
Oprócz dbałości o aspekty techniczne i funkcjonalne Pirnar przykłada ogromną wagę do aspektu wizualnego dlatego posiada własny dział designu oraz współpracuje z wieloma artystami. Efektem jest szeroki wybór pięknych modeli drzwi.

Bardziej bezpieczny dom z funkcją OneTouch

Opatentowana funkcja pochwytu, która automatycznie otwiera i zamyka drzwi za pomocą czytnika linii papilarnych, to przykład innowacyjnych rozwiązań, jakie oferujemy w PIRNAR. Ta zaawansowana technologia zapewnia nie tylko wygodę, ale także maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu czytnika linii papilarnych dostęp do domu mają tylko upoważnione osoby, co eliminuje ryzyko nieuprawnionego wejścia. Dodatkowo, funkcja automatycznego otwierania i zamykania drzwi sprawia, że korzystanie z nich staje się niezwykle proste i komfortowe, podnosząc jakość codziennego życia naszych klientów.

Katalogi do pobrania

Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Jak długo trwa dostawa drzwi wejściowych?

Twoje drzwi zostaną dostarczone w ciągu 8 do 9 tygodni po otrzymaniu płatności określonej w umowie.

W przypadku drzwi w kolorach specjalnych nieuwzględnionych w katalogu Pirnar, ze szkła specjalnego (np. sitodruk, panele szklane, …) oraz w wykonaniu specjalnym (np. skośne, półokrągłe, okucia ochronne, …) mają dłuższy czas dostawy do 11 tygodni lub dłużej, w zależności od szczególnych cech związanych z dostawą.

Wszelkie późniejsze zmiany możliwe są wyłącznie w formie pisemnej najpóźniej do jednego dnia po wpłacie zaliczki, dokonaniu pomiaru lub potwierdzeniu zamówienia.

Jak uzyskać wycenę drzwi wejściowych?

Wycenę możesz uzyskać na kilka sposobów:

– Utwórz projekt swojego wejścia w Konfiguratorze na stronie www.pirnar.com.pl  i wyślij zgłoszenie wraz z wypełnionym formularzem do nas ,

– Skontaktuj się z nami i odwiedź nasz showroom.

Co oznacza współczynnik przenikania ciepła?

Współczynnik przenikania ciepła określa ile energii (wyrażonej w watach) przenika przez 1 metr kwadratowy drzwi, gdy różnica temperatury z obu jej stron wynosi 1 K (kelwin). Jednostką współczynnika przenikania ciepła jest W/(m²·K). Im niższy współczynnik, tym lepsza izolacyjność cieplna drzwi.

Jak prawidłowo zmierzyć wymiary drzwi wejściowych?

Aby uzyskać informacyjną wycenę, możesz z grubsza zmierzyć wymiary otworu drzwi wejściowych, ale bardziej precyzyjny pomiar pozostaw doświadczonym profesjonalistom. Jeśli budujesz nowy dom, wymiary drzwi wejściowych możesz znaleźć w dokumentach architektonicznych lub budowlanych.

Jeśli dokonujesz jedynie regulacji w swoim domu, przybliżone wymiary aktualnego otworu drzwiowego lub ściany wystarczą, aby przedstawić informacyjną wycenę, ale dokładne wymiary możesz pozostawić nam.

Jak montowane są drzwi wejściowe?

Jakość montażu drzwi wejściowych odgrywa decydującą rolę w ich funkcjonalności i trwałości; dlatego zostaw to doświadczonym profesjonalistom.

Profesjonalny montaż drzwi wejściowych składa się z pięciu kroków: 

– Przygotowanie i pomiar otworu w ścianie przed montażem drzwi.

– Wkładanie ościeżnicy w otwór w murze.

– Mocowanie ościeżnicy drzwi wejściowych.

– Zakotwienie ościeżnicy w otworze ściennym.

– Uszczelnienie konstrukcji drzwi.

Drzwi wejściowe najbliżej doskonałości już są w naszej ofercie

W firmie Adameczek oferujemy drzwi aluminiowe wejściowe klasy premium. Montaż przeprowadzamy w całej Polsce. Skorzystaj z formularza i zamów bezpłatną wycenę:

Adameczek Consulting

Adres
Mazowieckie, Warszawa

Formularz kontaktowy

    Managed with love by dominikagadomska.pl