Adres

Aleja Krakowska 94, Raszyn

Telefon

+48 662 936 937

Rolety solarne

insert image

Promienie słoneczne są coraz częściej wykorzystywane w wielu aspektach życia. Jest to darmowe i ekologiczne źródło energii, które znalazło zastosowanie również w budownictwie i w branży wykończeniowej. Idąc z postępem technologicznym, chcemy Państwu zaproponować rolety solarne napędzane baterią wykorzystującą promienie UV. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w nowym budownictwie, gdyż można je zamontować także w istniejących już domach.

Rolety solarne – ekologiczne i funkcjonalne

rolety solarneOsłony przeciwsłoneczne to integralny element stolarki okiennej. Takie instalacje powoli wypierają tradycyjne żaluzje i zasłony, gdyż są bardziej funkcjonalne i pasują do nowoczesnych aranżacji. Rolety solarne to innowacyjny produkt, który wyposażony jest w system sterowania napędzany energią słoneczną. Położenie osłony można kontrolować za pomocą pilota, a cała instalacja nie musi być podłączona do instalacji elektrycznej. Rolety solarne zdobywają coraz większą popularność, gdyż ich montaż przynosi wymierne korzyści, takie jak:

  • energooszczędność,
  • korzystanie z odnawialnych źródeł energii,
  • brak konieczności podłączenia do sieci elektrycznej,
  • wysoka funkcjonalność,
  • nowoczesny design,
  • kompatybilność z systemem smart dom,
  • bezinwazyjny montaż,
  • wygoda użytkowa.

Oferujemy rolety solarne, które można dowolnie personalizować poprzez wybór kolorystyki i stylu wykończenia. Dzięki temu bez problemu dopasują Państwo osłony do architektury zewnętrznej budynku i sprawią, że całość będzie prezentować się spójnie i estetycznie.

Rolety solarne – nowoczesne rozwiązanie

Decydując się na montaż rolet solarnych, otrzymają Państwo wymierne korzyści. To przede wszystkim maksymalna wygoda, gdyż system kontrolowany jest zdalnie, bez konieczności manualnego ustawiania położenia rolet. Taka instalacja wpływa również na bezpieczeństwo mieszkańców i pozwala ograniczyć zużycie prądu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o tym, jak rolety solarne mogą poprawić komfort korzystania z pomieszczeń. W ofercie mamy również rolety zewnętrzne bubendorff.