fbpx

Żaluzje zewnętrzne

insert image

Osłony okienne to nieodzowny element każdego budynku. Trudno wyobrazić sobie komfortowe korzystanie z pomieszczeń przy nadmiernym nasłonecznieniu. Z tego powodu montuje się na oknach grube zasłony lub rolety, dzięki którym można kontrolować ilość wpadającego światła do wnętrza domu. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, a my chcemy zaprezentować Państwu nowoczesne żaluzje zewnętrzne. Są one nie tylko estetycznie wykonane, ale także wygodne w użyciu ze względu na możliwości zdalnego sterowania.

Żaluzje zewnętrzne – Warszawa 

Dynamiczny rozwój technologiczny oraz zmieniające się potrzeby użytkowników sprawiły, że producenci osłon okiennych zaczęli szukać nowych rozwiązań. Przykładem tego mogą być inteligentne żaluzje zewnętrzne, które stanowią funkcjonalny dodatek dekoracyjny elewacji. Wpływają one na energooszczędność budynku, gdyż zapewniają termoizolację oraz ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Żaluzje zewnętrzne zostały wyposażone w napęd z możliwością zdalnego sterowania położeniem piór. W najnowocześniejszych modelach wykorzystano panele solarne, dzięki czemu osłony nie muszą być podłączone do źródła zasilania, aby można było korzystać z ich funkcji. Montaż żaluzji zewnętrznych przynosi wiele korzyści, takich jak:

  • kontrola stopnia nasłonecznienia pomieszczeń,
  • zwiększenie poziomu prywatności,
  • zapobieganie utracie ciepła w zimie oraz nadmiernemu nagrzaniu wnętrza w upalne dni,
  • bezinwazyjny montaż na fasadzie budynku,
  • możliwość zdalnego sterowania położeniem lamel za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej,
  • integralność z systemami smart dom,
  • dodatek dekoracyjny do elewacji.

W ofercie mamy żaluzje zewnętrzne o różnej specyfikacji, kolorystyce oraz stylu wykończenia. Można je dopasować do standardowych okien i dużych przeszkleń o nietypowych wymiarach. Osłony mogą zostać wyposażone w dodatkowy system zabezpieczeń antywłamaniowych, aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców.

Zajmujemy się sprzedażą żaluzji zewnętrznych w Warszawie, gdzie znajduje się nasz salon. Zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie mamy również okna horyzontalne.

Managed with love by dominikagadomska.pl