fbpx

Rolety z funkcją żaluzji

insert image

W nowoczesnych domach często odchodzi się od montowania tradycyjnych żaluzji na rzecz inteligentnych rolet. Wiele osób docenia jednak możliwość łatwej kontroli stopnia nasłonecznienia za pomocą lamel, w które wyposażone są żaluzje. Jeżeli zależy Państwu na połączeniu innowacyjności oraz sprawdzonych rozwiązań, kompromisem mogą okazać się rolety żaluzje. To nowoczesne systemy, które można dopasować do własnych potrzeb poprzez możliwość zdalnego sterowania.

Rolety żaluzje – Warszawa

rolety żaluzje WarszawaOsłony okienne to praktyczne rozwiązanie, które może rozwiązać problem z nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń oraz brakiem prywatności. Ze względu na estetykę wykonania stanowią także świetną alternatywę dla zasłon i firan, które nie zawsze pasują do nowoczesnych aranżacji wnętrz. Rolety żaluzje to innowacyjne produkty, które zyskują coraz większą popularność na rynku. Łączą w sobie zalety dwóch typów osłon okiennych – zdalnie sterowanych rolet oraz żaluzji z możliwością ustawienia położenia ruchomych lamel. To sprawia, że mogą Państwo szczelnie przysłonić okno, otworzyć osłonę tylko do określonego poziomu lub wpuścić nieco światła poprzez ustawienie położenia piór. Oferowane przez nas rolety żaluzje:

  • wyposażone są w napęd solarny lub elektryczny,
  • są kompatybilne z systemem inteligentnego domu,
  • wyróżniają się nowoczesnym designem,
  • mają wbudowany system antywłamaniowy,
  • zwiększają komfort domowników,
  • pozwalają kontrolować poziom nasłonecznienia wewnątrz budynku,
  • mają wysoki współczynnik izolacji termicznej.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety żaluzje od najlepszych producentów. Są to zaawansowane technologiczne rozwiązania, które sprawdzą się także w przypadku dużych przeszkleń. Mogą być montowane natynkowo lub być całkowicie zabudowane w zależności od możliwości technicznych domu. Takie osłony idealnie wpisują się także w zasady budownictwa energooszczędnego, dzięki izolacji termicznej oraz możliwości wykorzystania napędu solarnego.

Prowadzimy sprzedaż rolet żaluzji w Warszawie. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu, gdzie doradcy odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania. W naszej ofercie mamy również żaluzje fasadowe.

Managed with love by dominikagadomska.pl