fbpx

Okna wielkogabarytowe

insert image

W nowoczesnym budownictwie stosuje się zaawansowane technologicznie rozwiązania, które mają wpłynąć na funkcjonalność i energooszczędność budynku. W ten trend architektoniczny idealnie wpisują się duże przeszklenia, które wyróżniają się modernistycznym designem oraz wyjątkowym komfortem użytkowym. Nic więc dziwnego, że okna wielkogabarytowe mają coraz więcej zwolenników i stały się już standardem w nowoczesnych domach.

Okna wielkogabarytowe – funkcjonalne i nowoczesne

okna wielkogabarytoweJako dystrybutor stolarki okiennej od najlepszych producentów doskonale orientujemy się we współczesnych trendach i potrzebach naszych klientów. Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę okien wielkogabarytowych, które idealnie wpisują się w nurt nowoczesnej architektury. Duże okna to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu, gdyż oprócz wysokiej estetyki, dostarcza mieszkańcom wygody użytkowej. Okna wielkogabarytowe mają wiele zalet, wśród których można wyróżnić:

  • doskonałą izolację termiczną i akustyczną,
  • darmowe źródło naturalnego światła,
  • optyczne powiększenie przestrzeni,
  • wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo,
  • komfort użytkowy,
  • niesamowity efekt aranżacyjny.

Postęp technologiczny sprawił, że obecnie nie ma ograniczeń w projektowania stolarki okiennej. Okna wielogabarytowe mogą więc w całości pokrywać elewację lub tylko wybrane części, aby stworzyć funkcjonalne dekoracje. Wyróżnia je najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które wpływają na bezpieczeństwo i łatwość korzystania ze skrzydeł.

Duże przeszklenia w domu, pensjonacie, obiekcie hotelarskim 

Duże okna to trend, który obserwujemy w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym i usługowym. Właściciele niewielkich pensjonatów równie chętnie jak właściciele domów jednorodzinnych sięgają po duże okna, które podnoszą prestiż ich oferty, jednocześnie przekładając się na estetykę obiektu. Duże przeszklenia w domu to doskonały sposób na wizualne otwarcie przestrzeni, do której w sezonie letnim okna przesuwane dają nam swobodny dostęp. To także doskonały wybór dla osób, które lubią obcować z naturą i mogą się cieszyć malowniczym widokiem z salonu, kuchni, jadalni czy sypialni. Co ważne, duże przeszklenia w domu nie wpływają negatywnie na komfort cieplny pomieszczeń, a ich prawidłowy montaż zapewnia utrzymanie kosztów ogrzewania powierzchni na optymalnym poziomie. To wszystko sprawia, że wybierając duże okna do swojego domu czy lokalu usługowego nie musimy się obawiać wysokich kosztów jego utrzymania i eksploatacji. Warto przy tym pamiętać o wyborze przeszkleń renomowanych producentów, co stanowi gwarancję ich szczelności i odporności na uszkodzenia mechaniczne. 

Okna wielkogabarytowe – nasza oferta

Współpracujemy z najlepszymi producentami stolarki, co przekłada się na trwałość dostarczanych rozwiązań. Oferowane przez nas okna wielkogabarytowe są doskonale uszczelnione i mają wzmocnioną konstrukcję, co zapobiega ich uszkodzeniu. Mimo dużych przeszkleń zapewniają doskonała cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzewaniu pomieszczeń i powstawaniu wilgoci. Okna wielkogabarytowe mogą zostać wzbogacone o żaluzje, rolety i dekoracje okienne, dzięki czemu można kontrolować ilość wpadającego światła dziennego i zadbać o poczucie intymności.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dostępne modele okien. W naszej ofercie mamy również okna z obudową szklaną.

Managed with love by dominikagadomska.pl