fbpx

Okna z obudową szklaną

insert image

W nowoczesnej architekturze wykorzystuje się rozwiązania, które mają wyróżniać się wyjątkowym designem oraz funkcjonalnością. Charakterystyczne duże przeszklenia i otwarta przestrzeń to najważniejsze cechy współczesnego budownictwa. W ten trend idealnie wpisują się okna z obudową szklaną wyprodukowane w systemie TotalGlass. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w domach, w których stawia się na ponadczasowe połączenie naturalnego drewna oraz nowoczesnych, dużych przeszkleń.

Okna z obudową szklaną – co to jest?

okna z obudową szklanąSystem TotalGlass powstał z połączenia klasyki oraz modernistycznego stylu w architekturze. Okna z obudową szklaną z wewnętrznej strony mają charakterystyczne drewniane ramy, typowe dla tradycyjnych okien. Z zewnątrz natomiast tworzą idealną taflę szkła, dającą możliwość podziwiania horyzontalnego widoku. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrza będą miały przytulny i sielski charakter, a architektura budynku zyska wyjątkowego designu. Okna z obudową szklaną:

  • zrobione są z wysokiej jakości szkła odpornego na uszkodzenia, zarysowania oraz pęknięcia,
  • wyróżniają się stabilną konstrukcją, dzięki czemu mogą sięgać nawet 3m wysokości,
  • stanowią połączenie klasyki i nowoczesności,
  • wykonywane są za indywidualne zamówienie, dzięki czemu idealnie wpisują się w projekt architektoniczny,
  • dostępne są w różnych konfiguracjach.

Okna z obudową szklaną są ponadto bardzo plastyczne, można z nich tworzyć nietypowe konstrukcje i montować nie tylko na ścianach bocznych, ale także poszyciach dachowych.

TotalGlass – nowoczesność i funkcjonalność

Horyzontalne okna z obudową szklaną będą idealnie współgrały z nowoczesną architekturą sprawiając, że wnętrze stanie się bardziej otwarte i doskonale doświetlone naturalnym światłem. Ponadto duże przeszklenia dogrzewają pomieszczenia, dlatego stanowią rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale także energooszczędne. Okna z obudową szklaną mogą zostać wyposażone w system inteligentnych rolet, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i zaprezentujemy przykładowe realizacje z wykorzystaniem okien z obudową szklaną, które mamy w ofercie. W naszej ofercie mamy również pergolę ogrodową.

Managed with love by dominikagadomska.pl