fbpx

Żaluzje fasadowe

insert image

Osłony okienne stanowią już praktycznie standard w większości domów. W nowocześnie urządzonych wnętrzach, w których króluje minimalizm, dużo uwagi zwraca się na oszczędność w dekoracjach. Z tego powodu większym zainteresowaniem cieszą się żaluzje, które stanowią alternatywę dla rozłożystych zasłon i ozdobnych firan. Rozwój technologiczny sprawił, że osłony okienne przeszły sporą metamorfozę, czego przykładem mogą być żaluzje fasadowe. Jest to nowoczesny system kontroli nasłonecznienia, który traktowany jest jako funkcjonalny dodatek dekoracyjny do zewnętrznej architektury budynku.

Żaluzje fasadowe – Warszawa

żaluzje fasadowe WarszawaW naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne produkty wyposażone w dodatkowe udogodnienia dla użytkowników. Żaluzje fasadowe to doskonałe rozwiązanie, które montuje się na zewnątrz budynku, dzięki czemu nie ograniczają przestrzeni wewnętrznej. Położeniem lamel można zdalnie, dopasowując je do własnych potrzeb i panujących warunków pogodowych. Żaluzje fasadowe oprócz funkcji dekoracyjnej i ochronnej przed nadmiernym nasłonecznieniem, zwiększają również bezpieczeństwo mieszkańców. Mogą być wyposażone w system antywłamaniowy, co stanowi skuteczną barierę do sforsowania przez niepowołane osoby. Ponadto wyróżniają się dobrą izolacją termiczną, dzięki czemu ograniczają straty ciepła z wnętrza budynku. Żaluzje fasadowe mają jeszcze wiele innych zalet:

  • umożliwiają kontrolę naturalnego oświetlenia,
  • chronią przed nadmiernym hałasem z zewnątrz,
  • są sterowane zdalnie i mogą zostać zintegrowane z systemem inteligentnego budynku,
  • wyróżniają się nowoczesnym designem,
  • mają wysoki współczynniki izolacji termicznej, a jednocześnie zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Żaluzje fasadowe to energooszczędne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Polecane jest także do dużych przeszkleń oraz okien o niestandardowych wymiarach. Położenie lameli można kontrolować za pomocą pilota lub aplikacji, a dodatkową korzyścią jest możliwość zamontowania napędu solarnego.

Prowadzimy sprzedaż żaluzji fasadowych w Warszawie. Po więcej informacji zapraszamy do naszego salonu. W naszej ofercie mamy również żaluzje zewnętrzne.

Managed with love by dominikagadomska.pl