fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

  • Home
  • Inteligentne pergole

Inteligentne pergole

insert image

Relaks na tarasie lub w ogrodzie to doskonałe rozwiązanie, aby się wyciszyć i naładować pozytywną energią. Jedyną przeszkodą w odpoczynku mogą być niekorzystne warunki pogodowe, które mogą przysłonić całą przyjemność z pobytu na świeżym powietrzu. Aby uniknąć rozczarowania związanego z nieprzychylną aurą, możemy Państwu zaproponować pergole tarasowe, ogrodowe. Są to nowoczesne konstrukcje, które przyciągają wzrok wyjątkowym designem oraz poprawiają jakość wypoczynku, dzięki swojej funkcjonalności.

Pergola tarasowa – efektowne zadaszenie tarasu

pergola tarasowa WarszawaPrzydomowa strefa relaksu to miejsce, które powinno zachwycać swoim urokiem oraz funkcjonalnością. Pergole tarasowe czy ogrodowe to rozwiązanie, które oprócz tego, że będzie stanowiło zadaszenie części wypoczynkowej, to będzie estetycznym dopełnieniem architektury zewnętrznej domu. Głównym zadaniem takiej konstrukcji jest ochrona przed nadmiernymi nasłonecznieniem oraz opadami, które mogłyby przeszkodzić w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dach pergoli tarasowej wykonany jest z obrotowych lameli, które pozwalają na kontrolowanie ich położenia. Do najważniejszych zalet tego zadaszenia zaliczają się:

  • nowoczesny design,
  • trwała konstrukcja,
  • możliwość montażu do ściany lub jako instalację wolnostojącą,
  • samodzielna kontrola cyrkulacji powietrza oraz ilości nasłonecznienia,
  • dodatkowy element dekoracyjny przestrzeni.

Oferowane przez nas pergole bioklimatyczne to intuicyjne w obsłudze systemy, które mogą zostać wzbogacone o dodatkowe elementy. Istnieje możliwość zabudowania ścian bocznych lub montażu oświetlenia, aby korzystanie z zadaszenia było bardziej komfortowe i spełniało Państwa indywidualne oczekiwania. Pergole tarasowe wyposażone są w inteligentną automatykę, dzięki czemu można zdalne sterować poszczególnymi modułami, zmieniając ich położenie.

Pergola ogrodowa, tarasowa – Warszawa

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo w opracowaniu projektu aranżacyjnego oraz w wyborze odpowiedniego modelu konstrukcji. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu dostarczamy nowoczesne pergole bioklimatyczne w Warszawie. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu estetycznej i wygodnej strefy wypoczynkowej przed swoim domem – zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie mamy również rolety do ogrodów zimowych.

Pergola ogrodowa to konstrukcja ogrodowa, która pełni funkcję zacienionej alei lub elementu budynku architektonicznego. Składa się z dwóch rzędów podpór (słupków) i umiejscowionej na nich lekkiej kratownicy, bądź też układu belek podtrzymujących rośliny, najczęściej pnące. Ten element chroni osoby przebywające w ogrodzie przed promieniami słońca, a także podtrzymuje rośliny i pnącza. Pergolę ogrodową stosowano już w architekturze od czasów średniowiecza. Wykorzystywano ją również w architekturze modernistycznej w Europie i Stanach Zjednoczonych przed i po II wojnie światowej przede wszystkim w awangardowych budynkach mieszkalnych i hotelach. Instalowano je między innymi na tarasach dachowych w formie żelbetowych elementów na cienkich wspornikach z metalu. Dlaczego warto zainwestować w pergolę do ogrodu? Przede wszystkim z uwagi na to, że są estetyczne, wytrzymałe i pełnią bardzo istotne funkcje. Po pierwsze  chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. opadami deszczu, czy też silnym wiatrem, dzięki czemu niezależnie od pogody można spędzać czas z bliskimi na świeżym powietrzu. Po drugie pergole ogrodowe stanowią doskonały sposób na zwiększenie przestrzeni użytkowej. Ogromną jej zaletą jest również to, że zapewnia komfort odpoczynku i przebywania na świeżym powietrzu, co pozwala na zredukowanie stresu i znaczną poprawę samopoczucia. Własna zabudowana przestrzeń w ogrodzie pozwala również odciąć się od miejskiego zgiełku, hałasów dochodzących od sąsiadów lub z sąsiedniej ulicy. Właściwie zasłonięta pergola ogrodowa posłuży Ci nie tylko wiosną i latem, ale również w chłodniejsze miesiące, stając się pięknym zimowym ogrodem. Instalacja pergoli jest tania, przede wszystkim jeśli chodzi o prostą pergolę stworzoną z tanich materiałów. Szukasz pergoli ogrodowych w Warszawie? Jesteś w doskonałym miejscu! W firmie Adameczek oferujemy efektowne zadaszenie tarasu – inteligentne pergole tarasowe, które charakteryzują się: nowoczesnymi dekoracyjnym designem, trwałą konstrukcją, możliwością montażu do ściany lub umieszczenia w formie wolnostojącej. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy kompleksowe doradztwo w opracowaniu projektu aranżacyjnego oraz w wyborze właściwego modelu konstrukcji. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu dysponujemy nowoczesnymi pergolami bioklimatycznymi w Warszawie. Zapraszamy do składania zamówień! Masz pytania? Zadzwoń! Poznaj też naszą ofertę na rolety zewnętrzne Bubendorff.

 

Managed with love by dominikagadomska.pl