fbpx

Inteligentna pergola Suntech

insert image

Inteligentne pergole

Nasze pergole tarasowe i ogrodowe chronią przed nieprzychylną aurą i warunkami
pogodowymi, dając przyjemność z pobytu na świeżym powietrzu. Dzięki swojej
funkcjonalności łączą w sobie wysoką jakość wypoczynku i wyjątkowy design.

Pergola tarasowa – efektowne zadaszenie tarasu

Inteligentne pergole tarasowe i ogrodowe służą jako zadaszenie części wypoczynkowej i są estetycznym dopełnieniem architektury zewnętrznej domu. Ich zadaniem jest ochrona przed nadmiernymi nasłonecznieniem oraz opadami, które mogłyby przeszkodzić w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dach pergoli tarasowej wykonany jest z obrotowych lameli, które pozwalają na kontrolowanie położenia. Do najważniejszych zalet tego zadaszenia zaliczają się:

nowoczesny design i trwała konstrukcja,
możliwość montażu do ściany lub jako instalację wolnostojącą,
samodzielna kontrola cyrkulacji powietrza oraz ilości nasłonecznienia,
dodatkowy element dekoracyjny przestrzeni.

Czym jest Inteligentna Pergola?

Oferowane przez nas pergole bioklimatyczne to intuicyjne w obsłudze systemy, które mogą zostać wzbogacone o dodatkowe elementy. Istnieje możliwość zabudowania ścian bocznych lub montażu oświetlenia, aby korzystanie z zadaszenia było bardziej komfortowe i spełniało Państwa indywidualne oczekiwania. Pergole tarasowe wyposażone są w inteligentną automatykę, dzięki czemu można zdalne sterować poszczególnymi modułami, zmieniając ich położenie.

Pergola ogrodowa, tarasowa – Warszawa

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo w opracowaniu projektu aranżacyjnego oraz w wyborze odpowiedniego modelu konstrukcji. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu dostarczamy nowoczesne pergole bioklimatyczne w Warszawie. W naszej ofercie mamy również rolety do ogrodów zimowych.

Najważniejsze zalety pergoli ogrodowych

Pergola ogrodowa to konstrukcja ogrodowa, która pełni funkcję zacienionej alei lub elementu budynku architektonicznego. Składa się z dwóch rzędów podpór (słupków) i umiejscowionej na nich lekkiej kratownicy, bądź też układu belek podtrzymujących rośliny, najczęściej pnące. Ten element chroni osoby przebywające w ogrodzie przed promieniami słońca, a także podtrzymuje rośliny i pnącza. Pergolę ogrodową stosowano już w architekturze od czasów średniowiecza. Wykorzystywano ją również w architekturze modernistycznej w Europie i Stanach Zjednoczonych przed i po II wojnie światowej przede wszystkim w awangardowych budynkach mieszkalnych i hotelach. Instalowano je między innymi na tarasach dachowych w formie żelbetowych elementów na cienkich wspornikach z metalu. 

Dlaczego warto zainwestować w pergolę do ogrodu?

Są estetyczne, wytrzymałe i pełnią bardzo istotne funkcje. Po pierwsze chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. opadami deszczu, czy też silnym wiatrem, dzięki czemu niezależnie od pogody można spędzać czas z bliskimi na świeżym powietrzu. Po drugie pergole ogrodowe stanowią doskonały sposób na zwiększenie przestrzeni użytkowej. Ogromną jej zaletą jest również to, że zapewnia komfort odpoczynku i przebywania na świeżym powietrzu, co pozwala na zredukowanie stresu i znaczną poprawę samopoczucia. Własna zabudowana przestrzeń w ogrodzie pozwala również odciąć się od miejskiego zgiełku, hałasów dochodzących od sąsiadów lub z sąsiedniej ulicy. Właściwie zasłonięta pergola ogrodowa posłuży Ci nie tylko wiosną i latem, ale również w chłodniejsze miesiące, stając się pięknym zimowym ogrodem.

Szukasz pergoli ogrodowych w Warszawie? Jesteś w doskonałym miejscu!

W firmie Adameczek oferujemy efektowne zadaszenie tarasu – inteligentne pergole tarasowe, które charakteryzują się: nowoczesnymi dekoracyjnym designem, trwałą konstrukcją, możliwością montażu do ściany lub umieszczenia w formie wolnostojącej. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy kompleksowe doradztwo w opracowaniu projektu aranżacyjnego oraz w wyborze właściwego modelu konstrukcji. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu dysponujemy nowoczesnymi pergolami bioklimatycznymi w Warszawie. Poznaj też naszą ofertę na rolety zewnętrzne Bubendorff.

Adameczek Consulting

Adres
Mazowieckie, Warszawa

Formularz kontaktowy

    Managed with love by dominikagadomska.pl