Adres

Aleja Krakowska 94, Raszyn

Telefon

+48 662 936 937

  • Home
  • Inteligentne pergole

Inteligentne pergole

insert image

Relaks na tarasie lub w ogrodzie to doskonałe rozwiązanie, aby się wyciszyć i naładować pozytywną energią. Jedyną przeszkodą w odpoczynku mogą być niekorzystne warunki pogodowe, które mogą przysłonić całą przyjemność z pobytu na świeżym powietrzu. Aby uniknąć rozczarowania związanego z nieprzychylną aurą, możemy Państwu zaproponować pergole tarasowe, ogrodowe. Są to nowoczesne konstrukcje, które przyciągają wzrok wyjątkowym designem oraz poprawiają jakość wypoczynku, dzięki swojej funkcjonalności.

Pergola tarasowa – efektowne zadaszenie tarasu

pergola tarasowa WarszawaPrzydomowa strefa relaksu to miejsce, które powinno zachwycać swoim urokiem oraz funkcjonalnością. Pergole tarasowe czy ogrodowe to rozwiązanie, które oprócz tego, że będzie stanowiło zadaszenie części wypoczynkowej, to będzie estetycznym dopełnieniem architektury zewnętrznej domu. Głównym zadaniem takiej konstrukcji jest ochrona przed nadmiernymi nasłonecznieniem oraz opadami, które mogłyby przeszkodzić w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dach pergoli tarasowej wykonany jest z obrotowych lameli, które pozwalają na kontrolowanie ich położenia. Do najważniejszych zalet tego zadaszenia zaliczają się:

  • nowoczesny design,
  • trwała konstrukcja,
  • możliwość montażu do ściany lub jako instalację wolnostojącą,
  • samodzielna kontrola cyrkulacji powietrza oraz ilości nasłonecznienia,
  • dodatkowy element dekoracyjny przestrzeni.

Oferowane przez nas pergole bioklimatyczne to intuicyjne w obsłudze systemy, które mogą zostać wzbogacone o dodatkowe elementy. Istnieje możliwość zabudowania ścian bocznych lub montażu oświetlenia, aby korzystanie z zadaszenia było bardziej komfortowe i spełniało Państwa indywidualne oczekiwania. Pergole tarasowe wyposażone są w inteligentną automatykę, dzięki czemu można zdalne sterować poszczególnymi modułami, zmieniając ich położenie.

Pergola ogrodowa – Warszawa

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo w opracowaniu projektu aranżacyjnego oraz w wyborze odpowiedniego modelu konstrukcji. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu dostarczamy nowoczesne pergole bioklimatyczne w Warszawie. Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu estetycznej i wygodnej strefy wypoczynkowej przed swoim domem – zapraszamy do kontaktu.