Adres

Aleja Krakowska 94, Raszyn

Telefon

+48 662 936 937

Okna tarasowe

insert image

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne stawiają sobie na cel tworzyć funkcjonalne budynki o efektownych wnętrzach i zjawiskowych elewacjach. Można to osiągnąć za pomocą dużych przeszkleń, które w naturalny sposób doświetlają pomieszczenia i pozwalają się cieszyć widokiem przyrody. Okna tarasowe stanowią więc doskonałe uzupełnienie stolarki otworowej, podnosząc komfort użytkowy i walory estetyczne budynku. Okna na taras to także wygodna, jaką oferuje łatwy dostęp do zewnętrznej przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej.

Okna tarasowe – Warszawa

okna tarasowe WarszawaWłaściciele efektownych ogrodów oraz zjawiskowych widoków chętnie decydują się na inwestycję w duże przeszklenia, w głównej mierze są to okna na taras.  Takie rozwiązanie pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu oraz sprawić, że budynek z zewnątrz będzie prezentował się nowocześnie. Wyjątkowy design to nie wszystkie zalety, którymi charakteryzują się okna tarasowe. Wśród innych korzyści można wymienić:

  • optyczne powiększenie przestrzeni,
  • energooszczędność,
  • dostęp do naturalnego światła,
  • otwarcie wnętrza na kontakt z przyrodą,
  • bezpieczne i komfortowe użytkowanie,
  • dodatkowy element dekoracyjnych architektury zewnętrznej oraz aranżacji wewnętrznej.

Okna tarasowe mogą zostać wyposażone w dodatkowe systemy antywłamaniowe, aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców. Pasują do każdego stylu wykończenia, a ponadto są kompatybilne z roletami, zasłonami i innymi dekoracjami okiennymi. Dzięki czemu okna na taras są nie tylko funkcjonalne, ale jednocześnie zawsze dopasowane do aranżacji wnętrza.

Okna tarasowe – Warszawa

Duże przeszklenia to praktyczne rozwiązanie, które nie tylko podnosi walory estetyczne budynku. Taki system ogranicza również straty ciepła i utrzymuje stałą temperaturę w pomieszczeniach, dzięki wpadaniu promieni słonecznych do środka. Okna tarasowe pozwalają więc oszczędzić na wydatkach ponoszonych na oświetlenie czy dogrzewanie pokoju.

Oferujemy Państwu szeroki wybór stolarki otworowej od sprawdzonych producentów. Mamy produkty o różnych parametrach, wielkościach, stylach wykończenia i kolorystyce, dzięki czemu można je dopasować do projektu aranżacji. Sprzedajemy okna tarasowe w Warszawie oraz w województwie mazowieckim. Odwiedzając nasz salon w Raszynie, po uprzednim umówieniu, uzyskają Państwo profesjonalne wsparcie techniczne i zakupowe.

Inwestorów poszukujących eleganckiego, funkcjonalnego i niezawodnego okna na taras zapraszamy do kontaktu. W stałym asortymencie posiadamy okna na taras odznaczające się doskonałymi parametrami użytkowymi i estetycznymi. W naszej ofercie mamy również okna wielkogabarytowe.

Luksusowe i nowoczesne okna na taras – Warszawa

Nowoczesne okna na taras zazwyczaj montowane są w domach jednorodzinnych, jednakże spotykane są również w budynkach wielorodzinnych i w nowoczesnych apartamentowcach. Najczęściej montowane są w salonach lub w pomieszczeniach pełniących funkcję salonu, znajdujących się tuż przy tarasie. Wyróżniają się bardzo efektownymi przeszkleniami, które pełnią kilka istotnych funkcji.  Zapewniają  dobre oświetlenie pomieszczenia, piękne widoki zza okna, wprowadzają nieziemski klimat w domu oraz gwarantują wysoki komfort użytkowania – wygodne przejście z pokoju na zewnątrz przez przestronne drzwi przesuwne, rozwieralne lub harmonijkowe. W ostatnim czasie tego typu przeszklenia są niezwykle modne i coraz więcej osób decyduje się na nie. Najbardziej efektownymi i luksusowo wyglądającymi są duże okna tarasowe, które zajmują niemalże całą ścianę pokoju. Montaż okien tarasowych wymaga ogromnej precyzji oraz solidnego podparcia na całej długości dolnej ramy. Jest to niezbędne, gdyż zapobiega jej wyginaniu się przy użytkowaniu. Brak odpowiedniego podparcia może mieć wpływ na przemarzanie dolnych części ościeżnicy. Zazwyczaj montażyści wykonują podmurowanie na całej długości dołem lub stosują systemowy profil bazowy, zapewniający odpowiednią izolację. 

Poszukujesz luksusowych okien tarasowych w Warszawie? Sprawdź koniecznie naszą ofertę! Dysponujemy oknami tarasowymi, które z pewnością wprowadzą luksus i nowoczesność do Twojego domu. Ponadto optycznie powiększą przestrzeń, zapewnią energooszczędność, dostęp do naturalnego światła, otworzą wnętrza na bliski kontakt z przyrodą, zapewnią bezpieczne i komfortowe użytkowanie, a także będą stanowiły element dekoracyjny  architektury zewnętrznej oraz aranżacji wnętrza. Oferujemy szeroki wybór stolarki otworowej od sprawdzonych producentów. Dysponujemy produktami o różnych parametrach, wielkościach, stylach wykończenia i kolorystyce, dzięki czemu można idealnie dopasować je do projektu aranżacji. Zapraszamy do składania zamówień.