fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

  • Home
  • Inteligentne pergole na wiosnę. Sprawdź, dlaczego warto?
pergola premium suntech aerolux warszawa

Inteligentne pergole na wiosnę. Sprawdź, dlaczego warto?

14 lutego 2022 adameczek 0 Comments

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, o czym przypominają nam wydłużające się dni, wzrost temperatur, pojawiający się na drogach spacerowicze i rowerzyści. To doskonały czas, by pomyśleć o urządzeniu tarasu lub przydomowego ogrodu.

Zarówno pierwsze, jak i drugie miejsce relaksu, to wspaniałe rozwiązanie, aby po długiej zimie złapać słońce i naładować się pozytywną energią. Warto jednak pamiętać o tym, że wczesną wiosną pogoda bardzo często się zmienia, a nawet może być niekorzystna, co zdecydowanie może odebrać przyjemność z pobytu na świeżym powietrzu. Na szczęście stawiając na wysokiej jakości pergole, możemy uniknąć rozczarowania z tym związanego. Co to jest pergola i dlaczego warto kupić ją na wiosnę? Sprawdź nasz artykuł!

pergola premium suntech aerolux warszawa promiennik ciepła do pergoli do pergol

Pergola tarasowa – niezawodne zadaszenie tarasu wiosną

Pergole to innowacyjne konstrukcje, które zabezpieczają taras/ogród przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, np. opadami deszczu, wiatrem, silnymi promieniami słońca, kurzem i innymi zanieczyszczeniami, które mogłyby przeszkodzić spędzaniu czasu na zewnątrz. Przyciągają wzrok nieprzeciętnym designem, a co za tym idzie, wpływają na znaczną poprawę jakości wypoczynku. Dach pergoli tarasowej konstruowany jest zazwyczaj z obrotowych lameli, które umożliwiają kontrolowanie ich położenia. Do najważniejszych zalet pergoli tarasowych można zaliczyć: nowoczesny i atrakcyjny design, wyjątkowy klimat sprzyjający odpoczynkowi, trwałą konstrukcję, możliwość zamontowania do ściany lub w formie instalacji wolno stojącej, samodzielną kontrolę cyrkulacji powietrza, dużą ilość nasłonecznienia oraz dodatkowy element dekoracyjny przestrzeni.

Pergole tarasowe od Adameczek

Pergole tarasowe bioklimatyczne, które oferujemy to nowoczesne, proste w obsłudze systemy, które zdecydowanie mogą być wyposażone w dodatkowe funkcjonalne elementy. Dajemy Ci możliwość skonstruowania ścian bocznych lub zamontowania oświetlenia, aby użytkowanie tarasu było jak najkorzystniejsze, przynosiło wiele satysfakcji i komfortu, a także spełniało Twoje oczekiwania i Twoich gości. To, na co warto zwrócić uwagę to inteligentna automatyka, w którą wyposażone zostały pergole. Umożliwia ona zdalne sterowanie poszczególnymi modułami, poprzez zmianę ich położenia. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy kompleksowe i fachowe doradztwo podczas opracowywania projektu aranżacyjnego i wyboru odpowiedniego modelu konstrukcji. Ponadto współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami. Zależy Ci na wykreowaniu estetycznej, przyjaznej i komfortowej przestrzeni do wypoczynku nie tylko wiosną, ale również latem i wczesną jesienią? Sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy!

Managed with love by dominikagadomska.pl