fbpx

Inteligentne rolety

insert image

Bubendorff to francuska firma, która jest pionierem w wykorzystywaniu fotowoltaiki do produkcji nowoczesnych systemów regulacji nasłonecznienia w budynkach. Jej flagowym produktem są rolety z napędem solarnym, którymi można zdalnie sterować. Innowacyjność oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań sprawiło, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowoczesne rolety zewnętrze Bubendorff. Sprawdzą się one w każdym domu, gdzie stawia się na funkcjonalne i energooszczędne systemy osłony okien.

Rolety zewnętrzne Bubendorff – nowoczesne rozwiązanie

W budynkach, w których występują duże przeszklenia, konieczne jest zamontowanie dodatkowej ochrony okien. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem mogą okazać się rolety zewnętrzne Bubendorff, za pomocą których można kontrolować ilość wpadającego światła czy stopień nagrzania pomieszczeń. Aluminiowe lamele podnoszą także poziom bezpieczeństwa mieszkańców, gdyż wszystkie rolety zewnętrzne Bubendorff wyposażone są w nowoczesny system antywłamaniowy. Ich bardzo ważną zaletą jest to, że mają napęd solarny, dzięki czemu dla prawidłowego działania nie potrzebują dostępu do sieci elektrycznej. Rolety zewnętrzne Bubendorff:

  • charakteryzują się nowoczesnym designem,
  • mogą być zasilane energią słoneczną, elektrycznie lub hybrydowo,
  • poprawiają poziom bezpieczeństwa,
  • zwiększają komfort korzystania z pomieszczeń,
  • zapewniają prywatność,
  • mogą być kontrolowane zdalnie za pomocą pilota lub aplikacji,
  • są kompatybilne z systemami smart dom,
  • mają wysoki współczynnik tłumienia hałasów i izolacji termicznej.

Montaż rolet zewnętrznych Bubendorff korzystnie wpłynie na estetykę architektury budynku. Osłony wyróżniają się nowoczesnym designem i są dostępne w różnych modelach i kolorystyce, dzięki czemu mogą je Państwo dopasować do stylu aranżacji domu. Dodatkową zaletą jest to, że są instalowane na zewnątrz, dlatego nie ograniczają przestrzeni wewnętrznej w pomieszczeniach.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie zaprezentują Państwu możliwości rolet zewnętrznych Bubendorff i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Managed with love by dominikagadomska.pl