fbpx

Systemy drzwi zintegrowanych i moskitier CENTOR

insert image

Zintegrowane drzwi i moskitiery Centor

Wyobraźcie sobie Państwo możliwość połączenia Was z pięknem otaczającego świata bez kompromisów. Okazję do zatarcia granicy między architekturą stworzoną przez człowieka a przyrodą… Uwolnijmy swoją wyobraźnię i dajmy się ponieść emocjom, które w życiu są najważniejsze… Zapraszamy Państwa do poznania pierwszych na świecie drzwi zintegrowanych CENTOR; absolutnie jedyne w swoim rodzaju drzwi, moskitiera, roleta i okucia w jednym harmonijnie zaprojektowanym systemie drzwiowym umożliwiające bezpośredni kontakt z naturą o każdej porze dnia i roku.

Moskitiera tarasowa Centor – efektowna ochrona przed owadami

Centor to rodzinna firma z trzypokoleniowym doświadczeniem, która na rynku istnieje ponad 60 lat, projektuje i produkuje najwyższej jakości okucia budowlane do drzwi harmonijkowych i systemów moskitier. Firma słynie między innymi z profesjonalnych i wysokiej jakości moskitier znanych na całym świecie. Systemy moskitier Centor można idealnie dostosować do nowych lub istniejących okien i drzwi. Pełnią one bardzo istotne funkcje. Chronią one przed owadami, rażącym słońcem, a także gwarantują prywatność. Bez względu na miejsce zamieszkania, warto zdecydować się na montaż moskitier. Ich główną zaletą jest ochrona przed owadami, np. muchami, ćmami, komarami. Wbudowane moskitiery są częścią drzwi zintegrowanych. Można je w całości przechowywać w ramie, w sytuacji, gdy nie są one użytkowane. Rama zawiera wysokiej jakości konstrukcję o zrównoważonym obciążeniu, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ręcznej blokady. Ogromną zaletą jest to, że po zasunięciu moskitiery nie zmieniają swojego miejsca, a co najważniejsze nie zatrzaskują się. Pozwala to na bezproblemowe wchodzenie do domu i wychodzenie na zewnątrz. Zapraszamy do składania zamówień na moskitiery Centor w naszej firmie.

nowoczesny design i trwała konstrukcja,
skuteczna ochrona przed owadami,
możliwość całkowitego schowania moskitiery w ramie,
dodatkowy element dekoracyjny przestrzeni.

Moskitiery tarasowe premium

Popularne, funkcjonalne i nagradzane na całym świecie wysuwane moskitiery premium Centor rozwiązują problem montowania przesłon na drzwiach tarasowych montowanych na zawiasach, drzwiach harmonijkowych, przesuwnych oraz pozostałych drzwiach i oknach. Ogromną zaletą systemów moskitier premium Centor jest to, że można dopasować je do nowych lub istniejących drzwi i okien. Chronią one przed owadami i rażącym słońcem, a ponadto gwarantują prywatność. Do najważniejszych zalet moskitier premium zaliczyć można to, że:

nie rzucają się w oczy – widać je wówczas, gdy są nam potrzebne, natomiast ukryte są wtedy, gdy chcemy odsłonić okna,
obsługiwane są za dotknięciem palca – przesuwają się lekko i bardzo gładko, dzięki tysiącom godzin, które poświęcili projektanci badawczy oraz opatentowanym wysokiej jakości technologiom,
są wszechstronne – można je stosować z harmonijkowymi, przesuwnymi lub dwuskrzydłowymi drzwiami i oknami,
są wymienne – można wymienić je podczas remontu, by pasowały do nowego wnętrza.

Szukasz moskitier tarasowych? Jesteś w doskonałym miejscu!

W firmie Adameczek oferujemy efektowne moskitiery tarasowe. Montaż przeprowadzamy w całej Polsce. Skorzystaj z formularza i zamów bezpłatną wycenę:

Adameczek Consulting

Adres
Mazowieckie, Warszawa

Formularz kontaktowy

  Moskitiery premium na taras

  Moskitiery na taras, premium – Adameczek Warszawa

  Budujesz dom, a może kupujesz mieszkanie z tarasem od dewelopera? Poza funkcjonalnymi i komfortowymi drzwiami tarasowymi, które umożliwiają otwarcie wnętrza na otoczenie, warto postawić na moskitiery na taras. Ich podstawową  korzyścią jest ochrona pomieszczenia przed owadami, np. muchami, komarami, ćmami, czy osami zarówno w dzień, jak i w nocy, a także zapewnianie prywatności. Nagradzane na całym świecie, popularne i funkcjonalne moskitiery Centor rozwiązują problem montowania przesłon na drzwiach harmonijkowych, drzwiach tarasowych montowanych na zawiasach, drzwiach przesuwnych oraz innych drzwiach i oknach. Moskitiery tarasowe Centor można w całości schować w ramie, w sytuacji, w której nie są używane.  W celu zasłonięcia otworu drzwiowego lub okiennego należy łagodnie pociągnąć za moskitierę lub roletę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie. Rama została skonstruowana tak, że ma zrównoważone obciążenie, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ręcznej blokady. Po zasunięciu moskitiery pozostają w tym samym miejscu, a co najważniejsze nie zatrzaskują się. Dzięki temu można bez problemu wchodzić do domu i wychodzić na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą moskitier na taras w firmie Adameczek!

  Duże moskitiery

  Duże moskitiery w ofercie Adameczek Warszawa

  Moskitiery to funkcjonalne zasłony z gęstej siatki, które zawieszane są np. nad łóżkiem. Stanowią doskonałą osłonę przed komarami, muchami oraz innymi owadami. Początki systematycznego stosowania moskitier miały miejsce w połowie XVII wieku, gdyż były już wykorzystywane od czasów prehistorycznych. Warto postawić na popularne i nagradzane na całym świecie duże moskitiery wysuwane firmy Centor. Rozwiązują one problem montowania przesłon na drzwiach harmonijkowych, tarasowych montowanych na zawiasach, przesuwnych oraz pozostałych drzwiach i oknach. Systemy moskitier nie tylko chronią przed owadami i rażącym słońcem, ale też zapewniają prywatność. Bez względu na to, czy mieszkasz w dużym mieście, małym miasteczku, czy na wsi, to warto rozważyć montaż moskitier. Duże moskitiery można w całości schować w ramie, gdy nie są w użyciu. W celu zasłonięcia otworu drzwiowego lub okiennego wystarczy tylko  łagodnie pociągnąć za moskitierę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie.  Ich rama wyróżnia się konstrukcją o zrównoważonym obciążeniu, dzięki czemu nie trzeba stosować ręcznej blokady. Po zasunięciu moskitiery pozostają one w tym samym miejscu i nie zatrzaskują się. Pozwala to na bezproblemowe wchodzenie do domu i wychodzenie na zewnątrz.

  Moskitiery do HS

  Moskitiery do HS w ofercie Adameczek Warszawa

  Do HS-ów lub okien przesuwnych doskonale sprawdzą się moskitiery przesuwne, które stanowią skrzydło z siatką, które jeździ po specjalnej szynie na specjalnych rolkach. W sytuacji, gdzie tradycyjne rozwiązania nie sprawdzają się, można postawić na moskitiery plisowane. System poziomej moskitiery rolowanej, przede wszystkim polecany jest do okien przesuwnych typu HS. Przy zakupie moskitier warto kierować się wysoką jakością, dbałością o szczegóły, bezpiecznym niskim torem dolnym i wodoodporną siatką, która nie przepuszcza promieni UV. Takie są właśnie moskitiery do HS, które dostępne są w firmie Adameczek! Zastosowano w nich wyjątkowo mocne i trwałe materiały. Ponadto siatka nie wpływa negatywnie na widoczność, jest odporna na czynniki atmosferyczne w tym wysoką i bardzo niską temperaturę, deszcz, śnieg, wilgoć. Wykonane są idealnie na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą moskitier do HS.

  Managed with love by dominikagadomska.pl