fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

Telefon

+48 662 936 937

  • Home
  • Dlaczego warto postawić na inteligentne rolety?
sprawdzone bezpieczne rolety zewnętrzne

Dlaczego warto postawić na inteligentne rolety?

Inteligentne rolety to rozwiązanie, po które aktualnie sięga coraz więcej osób. Sprawdzają się przede wszystkim w budynkach i domach jednorodzinnych, które charakteryzują się dużą ilością przeszkleń. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Komfort użytkowania i bezpieczeństwo

Przede wszystkim inteligentne rolety zewnętrzne i wewnętrzne dają ogromny komfort użytkowania, a także zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa (ochronę przed włamaniami i wizytami nieproszonych gości). Dzięki nim można wyjechać na wakacje bez zamartwiania się pozostawionym domem bez opieki. Inteligentna osłona okna może być kontrolowana zdalnie przy pomocy pilota lub aplikacji. Dzięki specjalnemu systemowi może być otwierana i zamykana nawet z dużej odległości. Co więcej, jest możliwe zaprogramowanie specjalnych harmonogramów i różnych rodzajów automatyzacji. Wystarczy już tylko jedno naciśnięcie przycisku, by roleta zgodnie z życzeniem otworzyła się lub zamknęła.

Możliwość regulowania światła słonecznego

Inteligentne rolety dają możliwość regulowania wpadającego do wnętrz światła słonecznego zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Oszczędność energii

Umożliwiają również oszczędzanie energii. Mogą być zasilane energią słoneczną, elektrycznie, bądź też hybrydowo. Przy zastosowaniu różnego rodzaju czujników można zaprogramować ustawienia, dzięki którym w słoneczne dni rolety wyeliminują dostawanie się promieni słonecznych do wnętrz, co wpłynie na utrzymanie optymalnej temperatury.

Nowoczesny design

Montaż rolet wewnętrznych i zewnętrznych ma duży wpływ na estetykę obiektu i pomieszczeń w nim się znajdujących. Inteligentne rolety charakteryzują się nowoczesnym i stylowym designem, a ponadto dostępne są w wielu różnych kolorach, wzorach i rodzajach, dzięki czemu każdy może doskonale dopasować je do stylu aranżacji domu lub innego budynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inteligentnych rolet dostępnych w firmie Adameczek? Zapraszamy do kontaktu!

 

Managed with love by dominikagadomska.pl