fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

Telefon

+48 662 936 937

  • Home
  • Systemy drzwi zintegrowanych i moskitier – postaw na nowoczesność!
Centor Integrated Doors

Systemy drzwi zintegrowanych i moskitier – postaw na nowoczesność!

11 sierpnia 2022 adameczek 0 Comments

System zintegrowanych drzwi i moskitier to nowy typ systemu drzwiowego, który został zaprojektowany w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed komarami. Jest to połączenie tradycyjnych drzwi i moskitiery, które mogą być stosowane razem lub osobno. Główną zaletą tego systemu jest to, że eliminuje on konieczność stosowania oddzielnych drzwi i moskitiery, zapewniając tym samym lepszą ochronę przed komarami. Dlaczego jeszcze warto postawić na to rozwiązanie?

Oszczędność na rachunkach za energię

Jedną z największych zalet korzystania z systemu zintegrowanego jest to, że można zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię. W lecie blokuje gorące słońce, utrzymując dom w chłodzie. W zimie, pomaga utrzymać zimne powietrze na zewnątrz, ułatwiając ogrzewanie domu.

Większa wartość Twojego domu

Kolejną korzyścią z używania zintegrowanego systemu jest to, że może on zwiększyć wartość Twojego domu. Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na sprzedaż, potencjalni nabywcy zobaczą, że podjąłeś kroki, aby ulepszyć swój dom i uczynić go bardziej energooszczędnym.

Moskitiery premium

Jednym z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań na rynku są systemy drzwi zintegrowanych i moskitier Centor. Świadczą o tym między innymi liczne nagrody przyznawane na całym świecie. Wysuwane moskitiery Centor stanowią odpowiedź na problem związany z montowaniem przesłon na drzwiach tarasowych montowanych na zawiasach, drzwiach harmonijkowych, przesuwnych oraz innych drzwiach i oknach. Wielkimi zaletami systemu moskitier premium Centor jest możliwość dostosowania ich do nowych lub istniejących już drzwi i okien. Przynoszą one również szereg innych korzyści – ochraniają przed owadami i mocnym słońcem, gwarantują wysoki poziom prywatności, a także są bardzo dyskretne – widać je tylko wtedy, gdy ich potrzebujemy, a są zakryte przy odsłanianiu okna. Ponadto są obsługiwane za dotknięciem palca – przesuwają się lekko i bardzo gładko, a ponadto są wszechstronne – można je stosować z różnymi typami drzwi.

Managed with love by dominikagadomska.pl