fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

Telefon

+48 662 936 937

  • Home
  • Poznaj największe zalety rolet dachowych ROLAX!
rolty dachowe rolax oranżeria zadaszenie

Poznaj największe zalety rolet dachowych ROLAX!

12 października 2022 adameczek 0 Comments

Rolety dachowe są coraz bardziej popularne. Sprawdzają się przede wszystkim do ogrodów zimowych, basenów dachowych, budynków ogrodowych połączonych z tarasem i dużych przeszklonych powierzchni. Obsługiwane są ręcznie lub automatycznie i można je znaleźć w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu można idealnie dopasować je do wystroju pomieszczenia. Pełnią one wiele ważnych funkcji, np. zacieniają pomieszczenia lub wpuszczają do nich słońce, rozświetlając je i wprowadzając do nich radosną atmosferę. Jednymi z najskuteczniejszych i najbardziej estetycznych rolet na rynku są aluminiowe rolety dachowe ROLAX. Oto ich największe zalety!

Wysoka izolacja, idealna temperatura w pomieszczeniach

Dzięki specjalnej piance wtryskiwanej pod dużym ciśnieniem, rolety dachowe ROLAX znacząco wpływają na izolowanie pomieszczenia przez cały rok, bez względu na pogodę na zewnątrz. Dodatkowo zabezpieczają one szklane dachy przed zamarzaniem oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, eliminując hałas wywoływany przez duże opady deszczu. W lecie obniżają temperaturę w pomieszczeniach nawet do 20°C, natomiast zimą minimalizują koszty ogrzewania. Rolety dachowe ROLAX mają specjalny nowoczesny system połączonych ze sobą lameli aluminiowych, który zabezpiecza prowadnice przed zamarzaniem. Rolety dostarczają użytkownikom ogrodów zimowych, basenów przydomowych i oranżerii wiele korzyści. Przede wszystkim, to oryginalny i wyjątkowy produkt, który umożliwia zaoszczędzenie na ogrzewaniu.

Automatyczne sterowanie

Rolety dachowe ROLAX to doskonały produkt, który świetnie sprawdzi się w systemach „smart home”. Można nimi sterować za pomocą pilota, telefonu, tabletu, a nawet zegarka. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie szczególnie dla zabieganych osób, które cenią sobie szybkie i funkcjonalne rozwiązania.

Zacienianie pomieszczeń

Rolety ROLAX zaliczane są do najbardziej skutecznych, trwałych i solidnie wykonanych sposobów na zacienianie pomieszczeń. Umożliwiają podziwianie wspaniałych widoków z okna o każdej porze roku, a dodatkowo chronią przez negatywnymi warunkami atmosferycznymi i wszelkimi uszkodzeniami dachu.

Energooszczędność

Są energooszczędne, co oznacza, że wytwarzają trwałą i funkcjonalną barierę termoizolacyjną, która chłodzi latem, a zimą ociepla pomieszczenie. Ogrzewają ogród zimowy, wykorzystując do tego szklany dach, zapewniają latem i w upalne dni największą skuteczność, osłaniają przed mocnymi promieniami słońca i schładzają pomieszczenie nawet o 20°. Co więcej, stanowią zabezpieczenie przed włamaniami, są komfortowe i intuicyjne w obsłudze.

Ochrona środowiska

Rolety dachowe ROLEX dostępne są w pięciu pięknych kolorach (w białym, srebrnym, beżowym, brązowym i antracytowym), co daje wiele możliwości aranżacyjnych pomieszczenia, stanowi wyjątkowe połączenie: markizy, pergoli, systemów Veranda, refleksoli i rolet wewnętrznych.

Managed with love by dominikagadomska.pl