fbpx

Adres

Mazowieckie, Warszawa

  • Home
  • Total Glass Realizacja

Okna w systemie TotalGlass

insert image

Duże przeszklenia to synonim nowoczesnej architektury. Jeszcze do niedawna takie rozwiązanie było typowe dla biurowców, jednak obecnie coraz częściej można je spotkać także w modernistycznym budownictwie mieszkalnym. Wielkogabarytowe okna oprócz efektownego wyglądu, mają również szereg zalet, które wpływają na komfort użytkowy. Jeżeli chcą Państwo stworzyć niepowtarzalną i funkcjonalną aranżację, polecamy okna Pinus TotalGlass. Jest to nowoczesny system stolarki, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność.

Czym są okna Pinus TotalGlass?

okna Pinus TotalglassW naszej ofercie znajdą Państwo produkty od renomowanych producentów takich jak Pinus. Firma ta wypuściła na rynek opatentowane okna Pinus TotalGlass, które całkowicie odmieniły oblicze współczesnej stolarki. System ten skonstruowany jest tak, aby zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku prezentował się estetycznie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii można stworzyć we wnętrzu ciepły nastrój, za który odpowiedzialne są drewniane ramy i skrzydła. Z drugiej strony okna Pinus TotalGlass pokryte są w całości szklaną taflą, co sprawia, że architektura zewnętrzna prezentuje się modernistycznie i elegancko. Takie rozwiązanie ma wiele zalet nie tylko w kwestii estetycznej, ale także użytkowej:

  • duże przeszklenia w naturalny sposób ocieplają wnętrza,
  • system wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • duża plastyczność pozwala tworzyć awangardowe projekty architektoniczne,
  • szklana tafla na zewnątrz oraz drewniane elementy konstrukcyjne wewnątrz domu dają możliwość stylowego połączenia klasyki z nowoczesnością.

Okna Pinus TotalGlass to innowacyjny system, który spełnia wszystkie założenia energooszczędnego budownictwa. Technologia ta daje wiele możliwości aranżacji, gdyż do wyboru są konstrukcje przesuwne, uchylne lub stałe. Za pomocą takiej stolarki mogą Państwo ziścić marzenia o modernistycznym szklanym domu, nie rezygnując jednocześnie z klasycznego i sielskiego wystroju wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym katalogiem produktów. W naszej ofercie mamy również okna tarasowe.

Firma Pinus została założona przez dwóch braci – Jerzego i Mariusza Smolarczyków, zaangażowanych w tworzenie produktów stolarki okiennej, kierowanej do najbardziej wymagających klientów. Dzięki wyjątkowości produktów, wysokiej jakości usług oraz oryginalnym rozwiązaniom marka cieszy się nie malejącą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą już od 30 lat! Firma rodzinna specjalizuje się  głównie w okiennej stolarce drewnianej. Głównymi cechami, jakie wyróżniają firmę i produkty Pinus to: wyjątkowe wzornictwo produktów, realizacja projektów od pomysłu do realizacji, wykorzystywanie w produkcji tylko i wyłącznie surowców z certyfikowanego i zrównoważonego leśnictwa oraz najnowocześniejszych sprzętów w Europie, współpraca z wieloma biurami architektonicznymi, deweloperami oraz klientami indywidualnymi w całej Polsce. Do najbardziej popularnych, estetycznych i trwałych produktów tej marki zaliczyć można okna – nowoczesne przeszklenia stałe, a także okna drewniane, które wprowadzają niesamowity klimat do wnętrz. Do okien Pinus zaliczyć można okna o profilu Energy + oraz AluEnergy+, które mogą pełnić rozmaite funkcje, np. rozwierne, uchylno-rozwierne, uchylne, obrotowe, podnoszono-przesuwne i wiele innych. Wszystkie okna tego producenta charakteryzują się innowacyjnym systemem w szklanej okładzinie, która występuje w różnych konfiguracjach. 

System TotalGlass Okna Pinus cała Polska z Adameczek Warszawa 

Firma Adameczek w Warszawie oferuje szeroki wybór okien Pinus, wykonanych z najlepszych, naturalnych materiałów opartych na nowoczesnej technologii i oryginalnym, wyjątkowym designie. Cechują się one: efektywnym wyglądem, doskonałą termoizolacją, wysoką trwałością, dużym wyborem modeli, wzorów i wersji kolorystycznych, a także wysoką odpornością na uszkodzenia. Ponadto są ekologiczne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. 

Managed with love by dominikagadomska.pl