fbpx

Okna w systemie TotalGlass

insert image

TotalGlass - okna przyszłości

Duże przeszklenia to synonim nowoczesnej architektury wykorzystywany w modernistycznym budownictwie mieszkalnym. Wielkogabarytowe okna Pinus TotalGlass to nowoczesny system stolarki, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność. 

Chcesz stworzyć niepowtarzalną i funkcjonalną aranżację?

W naszej ofercie znajdziesz opatentowane okna Pinus TotalGlass, które całkowicie odmieniły oblicze współczesnej stolarki. Jest to unikalny system, który prezentuje się estetycznie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Pinus TotalGlass pokryte są w całości szklaną taflą, co sprawia, że architektura zewnętrzna prezentuje się modernistycznie i elegancko. We wnętrzu stworzysz jednocześnie ciepły nastrój, za który odpowiedzialne będą drewniane ramy i skrzydła. Takie rozwiązanie ma zalety estetycznej, ale też użytkowe:

duża plastyczność pozwala tworzyć awangardowe projekty architektoniczne,
szklana tafla na zewnątrz oraz drewniane elementy konstrukcyjne wewnątrz domu dają możliwość stylowego połączenia klasyki z nowoczesnością.
system wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
duże przeszklenia w naturalny sposób ocieplają wnętrza,

Czym są system i okna Pinus TotalGlass?

Okna Pinus TotalGlass to innowacyjny system, który spełnia wszystkie założenia energooszczędnego budownictwa. Technologia ta daje wiele możliwości aranżacji, udostępniając konstrukcje przesuwne, uchylne lub stałe. Za pomocą takiej stolarki mogą Państwo ziścić marzenia o modernistycznym szklanym domu, nie rezygnując jednocześnie z klasycznego i sielskiego wystroju wnętrza.

Firma Pinus została założona przez dwóch braci – Jerzego i Mariusza Smolarczyków, zaangażowanych w tworzenie produktów stolarki okiennej, kierowanej do najbardziej wymagających klientów. Dzięki wyjątkowości produktów, wysokiej jakości usług oraz oryginalnym rozwiązaniom marka cieszy się niemalejącą  popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą już od 30 lat! Firma rodzinna specjalizuje się głównie w okiennej stolarce drewnianej. Głównymi cechami, jakie wyróżniają firmę i produkty Pinus to: wyjątkowe wzornictwo produktów, realizacja projektów od pomysłu do realizacji, wykorzystywanie w produkcji tylko i wyłącznie surowców z certyfikowanego i zrównoważonego leśnictwa oraz najnowocześniejszych sprzętów w Europie, współpraca z wieloma biurami architektonicznymi, deweloperami oraz klientami indywidualnymi w całej Polsce. Do najbardziej popularnych, estetycznych i trwałych produktów tej marki zaliczyć można okna – nowoczesne przeszklenia stałe, a także okna drewniane, które wprowadzają niesamowity klimat do wnętrz.

Adameczek Consulting

Adres
Mazowieckie, Warszawa

Formularz kontaktowy

    Jakie okna Pinus - system TotalGlass znajdziecie w naszej ofercie

    Do okien Pinus zaliczyć można okna o profilu Energy + oraz AluEnergy+, które mogą pełnić rozmaite funkcje, np. rozwierne, uchylno-rozwierne, uchylne, obrotowe, podnoszono-przesuwne i wiele innych. Wszystkie okna tego producenta charakteryzują się innowacyjnym systemem w szklanej okładzinie, która występuje w różnych konfiguracjach. System TotalGlass Okna Pinus cała Polska z Adameczek Warszawa Firma Adameczek w Warszawie oferuje szeroki wybór okien Pinus, wykonanych z najlepszych, naturalnych materiałów opartych na nowoczesnej technologii i oryginalnym, wyjątkowym designie. Cechują się one: efektywnym wyglądem, doskonałą termoizolacją, wysoką trwałością, dużym wyborem modeli, wzorów i wersji kolorystycznych, a także wysoką odpornością na uszkodzenia. Ponadto są ekologiczne.

    Zapraszamy do zapoznania z pełnym katalogiem produktów. W naszej ofercie mamy również okna tarasowe. 

    Managed with love by dominikagadomska.pl