fbpx
  • Home
  • Realizacja pergola premium Aerolux

Najwyższy model pergoli premium Suntech Aerolux

insert image
Dzień montażu był bardzo intensywny, ale za to niezwykle efektowny! Zapraszamy do zapoznania się z pergolą Aerolux ⛩ o wymiarach 4×6 😊. Już dzisiaj szczęśliwa rodzina 👩‍❤️‍👨, dziecię 👶 i pies 🐶 będą mogli korzystać z uroków i wygody dodatkowego, zewnętrznego „pokoju” na świeżym powietrzu.

Pergola Aerolux – kiedy jakość jest najważniejsza

Funkcjonalność pergoli bioklimatycznej Aerolux przewyższa większość modeli dostępnych na rynku. 
Pergola została wyposażona w obracane o 90 stopni lamele oraz zsuwany dach, wraz z włoską automatyką zabezpieczającą przed nieprawidłowym złożeniem dachu. W tym wypadku jest to pergola przyścienna, z trzema szybami chroniącymi przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Dodatkowo przy tej realizacji Klient wybrał dwa promienniki ciepła, które na pewno rozgrzeją w zimniejsze dni. Zintegrowane, niewidoczne rynny, skutecznie odprowadzą opady z dachu pergoli. Całość sterowana jest na pilota, a dokładniej tym pilotem jest smartfon 😊. Wizualną stronę dopieszcza kolor konstrukcji w popularnym kolorze antracytowym, czyli RAL 7016 oraz dach w barwie RAL 9006.
 
Przy jesiennej temperaturze 6 stopni, wystarczy ciepły sweter i promiennik, by wygodnie korzystać z uroków odpoczynku pod pergolą 😊.

Montujemy na terenie całej Polski

Aerolux zamontowaliśmy w Gorzowie Wielkopolskim, aż 450km od naszych domów! Ale to nic, bo przy dużych zleceniach pracujemy na terenie całej Polski i Europy. Zachęcamy do kontaktu po bezpłatną wycenę: KONTAKT

Managed with love by dominikagadomska.pl