fbpx
  • Home
  • Luksusowe okna tarasowe

Luksusowe okna tarasowe

insert image

Poszukujesz luksusowych okien tarasowych w Warszawie? Sprawdź koniecznie naszą ofertę! Dysponujemy oknami tarasowymi, które z pewnością wprowadzą luksus i nowoczesność do Twojego domu. Ponadto optycznie powiększą przestrzeń, zapewnią energooszczędność, dostęp do naturalnego światła, otworzą wnętrza na bliski kontakt z przyrodą, zapewnią bezpieczne i komfortowe użytkowanie, a także będą stanowiły element dekoracyjny  architektury zewnętrznej oraz aranżacji wnętrza. Oferujemy szeroki wybór stolarki otworowej od sprawdzonych producentów. Dysponujemy produktami o różnych parametrach, wielkościach, stylach wykończenia i kolorystyce, dzięki czemu można idealnie dopasować je do projektu aranżacji. Zapraszamy do składania zamówień.

Okna wielkogabarytowe, tarasowe – luksusowe i nowoczesne

okna wielkogabarytoweOkna tarasowe zazwyczaj montowane są w domach jednorodzinnych, jednakże spotykane są również w budynkach wielorodzinnych i w nowoczesnych apartamentowcach. Najczęściej montowane są w salonach lub w pomieszczeniach pełniących funkcję salonu, znajdujących się tuż przy tarasie. Wyróżniają się bardzo efektownymi przeszkleniami, które pełnią kilka istotnych funkcji.  Zapewniają  dobre oświetlenie pomieszczenia, piękne widoki zza okna, wprowadzają nieziemski klimat w domu oraz gwarantują wysoki komfort użytkowania – wygodne przejście z pokoju na zewnątrz przez przestronne drzwi przesuwne, rozwieralne lub harmonijkowe. W ostatnim czasie tego typu przeszklenia są niezwykle modne i coraz więcej osób decyduje się na nie. Najbardziej efektownymi i luksusowo wyglądającymi są duże okna tarasowe, które zajmują niemalże całą ścianę pokoju. Montaż okien tarasowych wymaga ogromnej precyzji oraz solidnego podparcia na całej długości dolnej ramy. Jest to niezbędne, gdyż zapobiega jej wyginaniu się przy użytkowaniu. Brak odpowiedniego podparcia może mieć wpływ na przemarzanie dolnych części ościeżnicy. Zazwyczaj montażyści wykonują podmurowanie na całej długości dołem lub stosują systemowy profil bazowy, zapewniający odpowiednią izolację. 

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu dostępne modele okien – okna tarasowe Warszawa, cała Polska.

Managed with love by dominikagadomska.pl