fbpx
  • Home
  • Okna tarasowe przesuwne

Okna tarasowe przesuwne HST

insert image

Wysokiej jakości okna tarasowe przesuwne charakteryzują się dużą praktycznością, jakością, komfortem stosowania, świetną akustyką i doskonałą izolacją termiczną. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i technologii, okna tarasowe umożliwiają prostą obsługę mio wielkich gabarytów i ciężkości. Okna tarasowe przesuwne nie muszą mieć dodatkowej przestrzeni na otwieranie, a zaoszczędzona przestrzeń może być wykorzystana w lepszy i praktyczniejszy sposób, na przykład poprzez ułożenie nieopodal tarasu kwiatów. Ogromną zaletą przesuwnych okien tarasowych  jest to, że nie ma konieczności blokowania drzwi. Cały czas mogą być otwarte, co zdecydowanie wpływa na wysoki komfort użytkowania. W oknach przesuwnych tarasowych jest możliwe zrównanie progu z powierzchnią tarasu i podłogi. 

Celem takiego rozwiązania jest sprawne i szybkie przemieszczanie pomiędzy wnętrzem domu, a tarasem. Jest to ogromną zaletą przede wszystkim dla dzieci i osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się.  Niektóre z drzwi tarasowych przesuwnych są wyposażone w dodatkową opcję sterowania przy wykorzystaniu pilota. Profesjonalne okna tarasowe przesuwne świetnie zabezpieczają przed zimnem, hałasem i włamaniami. Na komfort użytkowania ma zdecydowanie wpływ materiał, z którego zostały wykonane okna. Największe okna tarasowe przesuwne wykonywane są najczęściej z aluminium, co daje ogromne możliwości. Aluminium jest niezwykle atrakcyjnym, nowoczesnym, trwałym materiałem, a także odpornym na  wpływ niesprzyjających czynników atmosferycznych. Z dużą częstotliwością wykorzystywane są przede wszystkim w nowoczesnych projektach i realizacjach. Drewno jest unikatowe, ma elegancki i ponadczasowy design. Ciekawą propozycją są drzwi tarasowe przesuwne drewniano-aluminiowe, które są świetnym połączeniem obu tych materiałów. 

Szukasz okien tarasowych przesuwnych w  Warszawie? Sprawdź naszą ofertę! 

Okna tarasowe HST przesuwne  Warszawa 

okna tarasowe WarszawaWłaściciele efektownych ogrodów oraz zjawiskowych widoków chętnie decydują się na inwestycję w duże przeszklenia, w głównej mierze są to okna na taras.  Takie rozwiązanie pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat we wnętrzu oraz sprawić, że budynek z zewnątrz będzie prezentował się nowocześnie. Wyjątkowy design to nie wszystkie zalety, którymi charakteryzują się okna tarasowe. Wśród innych korzyści można wymienić:

  • optyczne powiększenie przestrzeni,
  • energooszczędność,
  • dostęp do naturalnego światła,
  • otwarcie wnętrza na kontakt z przyrodą,
  • bezpieczne i komfortowe użytkowanie,
  • dodatkowy element dekoracyjnych architektury zewnętrznej oraz aranżacji wewnętrznej.

Okna tarasowe mogą zostać wyposażone w dodatkowe systemy antywłamaniowe, aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców. Pasują do każdego stylu wykończenia, a ponadto są kompatybilne z roletami, zasłonami i innymi dekoracjami okiennymi. Dzięki czemu okna na taras są nie tylko funkcjonalne, ale jednocześnie zawsze dopasowane do aranżacji wnętrza.

Wielkopowierzchniowe okna umożliwiają oszczędzenie miejsca i całkowicie swobodne kształtowanie przestrzeni w domu. Okno tarasowe przesuwne gwarantuje komfortowe wyjście z salonu lub sypialni na taras, piękne widoki na drzewa, roślinność, czy przydomowy ogródek. Ponadto oświetla wnętrza, wprowadza wspaniały klimat w domu oraz zapewnia wysoki komfort użytkowania. Tego typu przeszklenia są coraz bardziej popularne i chętnie wybierane przez właścicieli domów jednorodzinnych i apartamentowców. Nic dziwnego, gdyż taras stanowi drugi salon i jednocześnie miejsce letniego wypoczynku. Świetnym rozwiązaniem dla miłośników łączenia wnętrz z tarasem i panoramicznego widoku osiąganego poprzez zastosowanie tarasowych okien, są drzwi unosząco-przesuwne HST. Dzięki wykorzystaniu specjalnych mechanizmów okuciowych można przesuwać ogromne drzwi, używając jedynie minimalnej siły. Wystarczy przekręcić dużą klamkę w dół z pozycji zamknięcia, co powoduje uniesienie skrzydła o jakieś kilka milimetrów, zwolnienie docisku uszczelek i możliwość swobodnego przesuwania skrzydeł. Ogromną zaletą drzwi tarasowych hst,przesuwnych jest możliwość wykonania wymiarów konstrukcji. Drzwi unoszono-przesuwne typu HST można znaleźć w co najmniej kilku różnych wersjach, układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Do najpopularniejszych schematów drzwi HST zaliczyć dwa warianty: 2-kwaterowe (z jednym lub oboma skrzydłami ruchomymi) lub 4 kwaterowe, z dwoma środkowymi lub wszystkimi skrzydłami ruchomymi. Szukasz okien tarasowych hst przesuwnych, które wprowadzą luksus i nowoczesność do Twojego domu? Sprawdź koniecznie ofertę firmy Adameczek! Oferujemy okna tarasowe przesuwne, które dzięki znakomitemu systemowi ograniczą również straty ciepła i utrzymują stałą temperaturę w pomieszczeniach. Pozwolą Ci oszczędzić na wydatkach związanych z oświetleniem i podgrzewaniem pokoju! Mamy w ofercie produkty o różnych parametrach, wielkości, stylach wykończenia i kolorystyce. Dzięki temu można idealnie dostosować je do projektu aranżacji. Zapraszamy do składania zamówień.

 

Managed with love by dominikagadomska.pl