fbpx
  • Home
  • Moskitiery premium

Moskitiery premium CENTOR

insert image

Moskitiery (z hiszp. mosquito – komar) – to zasłona z gęstej siatki, która jest zakładana na otwory okienne i drzwiowe lub zawieszana nad łóżkiem. Stanowi skuteczną osłonę przed komarami, muchami i innymi owadami. Może być wykonana z bawełny, polietylenu, nylonu, czy też poliestru. Należy podkreślić, że początki systematycznego stosowania moskitier miały miejsce w połowie XVIII wieku. Były one wykorzystywane w czasach prehistorycznych. Pod taką zasłoną spała Kleopatra, królowa Egiptu.

Moskitiery premium, duże do HS

Moskitiery premium Centor to popularne, funkcjonalne i nagradzane na całym świecie załony, które są odpowiedzią na problemy związane z montowaniem przesłon na drzwiach tarasowych. Montowane są na zawiasach, drzwiach harmonijkowych, przesuwnych oraz pozostałych drzwiach i oknach. Do największych zalet systemów moskitier premium Centor można zaliczyć to, że można dopasować je do nowych lub istniejących drzwi i okien. Ponadto moskitiery chronią przed owadami
i rażącym słońcem i gwarantują prywatność. Jakby tego było mało, nie rzucają się w oczy- są widoczne wtedy, gdy są nam potrzebne, zaś odkryte wówczas, gdy chcemy odsłonić okna. Można je obsługiwać poprzez dotknięcie palcem – przesuwają się lekko, gładko i płynnie, a to wszystko dzięki tysiącom godzin poświęconym przez projektantów i opatentowanym profesjonalnym technologiom. Są również wszechstronne, można je stosować z harmonijkowymi, przesuwnymi lub dwuskrzydłowymi drzwiami i oknami. Można je wymieniać w trakcie remontu i dopasować do nowego wnętrza. Moskitiery tarasowe Centor można w całości schować w ramie, w sytuacji, w której nie są używane. Aby zasłonić otwór drzwiowy lub okienny należy łagodnie pociągnąć za moskitierę lub roletę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie. Rama jest w taki sposób skonstruowana, że jej obciążenie jest zrównoważone, dzięki czemu nie ma potrzeb, by stosować ręczną blokadę. Rama została skonstruowana tak, że ma zrównoważone obciążenie. Dzięki temu nie ma potrzeby ręcznego wykorzystywania blokady. Po zasunięciu moskitiery są w tym samym miejscu, a także nie zatrzaskują się. Umożliwia to bezproblemowe wchodzenie do domu i wychodzenie na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą moskitier premium w firmie Adameczek!

Managed with love by dominikagadomska.pl