fbpx
  • Home
  • Inteligentne rolety realizacja dla gabinetu lekarskiego

Realizacja Inteligentne Rolety Bubendorff solarne dla gabinetu lekarskiego

insert image

Dwie, idealnie białe rolety o kolorze RAL 9006 Bubendorff zawitały na jednym z warszawskich bloków na Saskiej Kępie. Od teraz będą służyć w gabinecie lekarskim jako osłona przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale też, a właściwie przede wszystkim, jako ochrona przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz budynku. Tak się składa, że w przypadku takich miejsc, jak gabinet lekarski, salon masażu, restauracja, gabinet terapeutyczny, czy łazienka dla klientów firmy, niezmiernie ważne jest zachowanie pełnej prywatności i intymności. Rolety Bubendorff działają niczym weneckie lustro – bez problemu można dojrzeć, co dzieje się na zewnątrz, ale nie wewnątrz pomieszczenia.

Rolety zewnętrzne Bubendorff – wyjątkowe rozwiązanie zasilane solarnie

W przypadku rolet solarnych każdy dzień jest dobry, by z niego w pełni korzystać. Roleta solarna pracuje we wszystkich warunkach pogodowych: czy to słońce, czy to deszcz, zachmurzone niebo… rolety działają zawsze. Jak to możliwe 😦?

Wszystko dzięki wydajnemu ogniwu fotowoltaicznemu, ładującemu baterie rolety nawet przy niskim naświetleniu. Dzięki temu możesz wielokrotnie podnosić i opuszczać roletę. Takie rozwiązanie jest bardzo chwalone przez wszystkich naszych klientów.

Co ważne, rolety solarne można zamontować na już gotowej fasadzie budynku! Nie potrzeba dodatkowych kabli ani zasilania zewnętrznego – wystarczy mały panel i skrzynka z silnikiem rolety.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie zaprezentują Państwu możliwości rolet zewnętrznych Bubendorff i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Managed with love by dominikagadomska.pl