fbpx

CENTOR integrated door and insect screen systems

insert image

CENTOR integrated door and insect screen systems

Imagine the possibility of connecting you with the beauty of the surrounding world without compromise. An opportunity to blur the line between man-made architecture and nature… Let's free our imagination and let ourselves be carried away by emotions that are the most important in life… We introduce the world's first CENTOR integrated door; absolutely one-of-a-kind doors, mosquito nets, roller blinds, and fittings in one harmoniously designed door system enabling direct contact with nature at any time of the day and year.

Centor terrace mosquito net - effective protection against insects

Centor is a family company with three generations of experience, which has been on the market for over 60 years. They specialize in designing and manufacturing the highest quality construction hardware for folding doors and insect screen systems. The company is famous for professional and high-quality mosquito nets known all over the world. Centor insect net systems can be perfectly adapted to new or existing windows and doors. They protect against insects, the glaring sun, and guarantee privacy. Regardless of where you live, it is worth deciding to install mosquito nets. Their main advantage is protection against insects, e.g. flies, moths, and mosquitoes. Built-in mosquito nets are part of the integrated door. They can be completely stored in the frame when not in use. The frame features a high-quality, load-balanced design, so there's no need for a manual lock. The great advantage is that after closing the mosquito nets, they do not change their place, and most importantly, they do not snap shut. This allows for trouble-free entering and exiting the house. Order Centor mosquito nets available offer.

modern design and durable construction,
effective protection against insects,
the possibility of completely hiding the mosquito net in the frame,
an additional decorative element of the space.

Premium terrace mosquito nets

Popular, functional, and awarded around the world, Centor's premium retractable mosquito nets solve the problem of installing screens on hinged patio doors, folding doors, sliding doors and other doors and windows. The great thing about Centor's premium insect screen systems is that they can be fitted to new or existing doors and windows. They protect against insects and the glaring sun, and also guarantee privacy. The most important advantages of premium insects nets are:

they are visible when we need them, but they are hidden when we want to reveal the windows,
they glide lightly and very smoothly, thanks to thousands of hours spent by research designers and patented high-quality technologies,
they can be used with folding, sliding, or double-leaf doors and windows,
they can be replaced during the renovation to match the new interior.

Are you looking for terrace isects nets? You are in the perfect place!

At Adameczek, we offer effective terrace insect nets. We carry out assembly throughout Poland. Use the form and order a free evaluation:

Adameczek Consulting

Adress
Mazowieckie, Warszawa

Formularz kontaktowy

  Moskitiery premium na taras

  Moskitiery na taras, premium – Adameczek Warszawa

  Budujesz dom, a może kupujesz mieszkanie z tarasem od dewelopera? Poza funkcjonalnymi i komfortowymi drzwiami tarasowymi, które umożliwiają otwarcie wnętrza na otoczenie, warto postawić na moskitiery na taras. Ich podstawową  korzyścią jest ochrona pomieszczenia przed owadami, np. muchami, komarami, ćmami, czy osami zarówno w dzień, jak i w nocy, a także zapewnianie prywatności. Nagradzane na całym świecie, popularne i funkcjonalne moskitiery Centor rozwiązują problem montowania przesłon na drzwiach harmonijkowych, drzwiach tarasowych montowanych na zawiasach, drzwiach przesuwnych oraz innych drzwiach i oknach. Moskitiery tarasowe Centor można w całości schować w ramie, w sytuacji, w której nie są używane.  W celu zasłonięcia otworu drzwiowego lub okiennego należy łagodnie pociągnąć za moskitierę lub roletę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie. Rama została skonstruowana tak, że ma zrównoważone obciążenie, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ręcznej blokady. Po zasunięciu moskitiery pozostają w tym samym miejscu, a co najważniejsze nie zatrzaskują się. Dzięki temu można bez problemu wchodzić do domu i wychodzić na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą moskitier na taras w firmie Adameczek!

  Duże moskitiery

  Duże moskitiery w ofercie Adameczek Warszawa

  Moskitiery to funkcjonalne zasłony z gęstej siatki, które zawieszane są np. nad łóżkiem. Stanowią doskonałą osłonę przed komarami, muchami oraz innymi owadami. Początki systematycznego stosowania moskitier miały miejsce w połowie XVII wieku, gdyż były już wykorzystywane od czasów prehistorycznych. Warto postawić na popularne i nagradzane na całym świecie duże moskitiery wysuwane firmy Centor. Rozwiązują one problem montowania przesłon na drzwiach harmonijkowych, tarasowych montowanych na zawiasach, przesuwnych oraz pozostałych drzwiach i oknach. Systemy moskitier nie tylko chronią przed owadami i rażącym słońcem, ale też zapewniają prywatność. Bez względu na to, czy mieszkasz w dużym mieście, małym miasteczku, czy na wsi, to warto rozważyć montaż moskitier. Duże moskitiery można w całości schować w ramie, gdy nie są w użyciu. W celu zasłonięcia otworu drzwiowego lub okiennego wystarczy tylko  łagodnie pociągnąć za moskitierę na dowolnej wysokości i przesunąć ją w poziomie.  Ich rama wyróżnia się konstrukcją o zrównoważonym obciążeniu, dzięki czemu nie trzeba stosować ręcznej blokady. Po zasunięciu moskitiery pozostają one w tym samym miejscu i nie zatrzaskują się. Pozwala to na bezproblemowe wchodzenie do domu i wychodzenie na zewnątrz.

  Moskitiery do HS

  Moskitiery do HS w ofercie Adameczek Warszawa

  Do HS-ów lub okien przesuwnych doskonale sprawdzą się moskitiery przesuwne, które stanowią skrzydło z siatką, które jeździ po specjalnej szynie na specjalnych rolkach. W sytuacji, gdzie tradycyjne rozwiązania nie sprawdzają się, można postawić na moskitiery plisowane. System poziomej moskitiery rolowanej, przede wszystkim polecany jest do okien przesuwnych typu HS. Przy zakupie moskitier warto kierować się wysoką jakością, dbałością o szczegóły, bezpiecznym niskim torem dolnym i wodoodporną siatką, która nie przepuszcza promieni UV. Takie są właśnie moskitiery do HS, które dostępne są w firmie Adameczek! Zastosowano w nich wyjątkowo mocne i trwałe materiały. Ponadto siatka nie wpływa negatywnie na widoczność, jest odporna na czynniki atmosferyczne w tym wysoką i bardzo niską temperaturę, deszcz, śnieg, wilgoć. Wykonane są idealnie na wymiar. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą moskitier do HS.

  Managed with love by dominikagadomska.pl